شما اینجا هستید
اخبار برتر » خانلرخانی:دوستان باختشان را توجیه می کنند

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس؛ پیام خانلرخانی در گفتگوی با  خبرگزاری صداوسیما در واکنش به اظهارات سرمربی تیم دانشگاه آزاد اسلامی مبنی بر استفاده تیم شهرداری ورامین از همه ملی پوشان در لیگ برتر تکواندو گفت: فکر نمی‌کنم این موضوع واقعیت داشته باشد. در سال‌های قبل همه ملی پوشان عضو تیم دانشگاه آزاد بودند و شهرداری ورامین تنها سروش احمدی را داشت.
وی افزود: مهدی خدابخشی هم پارسال ۲ بازی برای ما انجام داد و بعد از اینکه در انتخابی تیم ملی دستش شکست، دیگر نتوانست بازی کند. به همین علت در وزن هشتم بازیکنی نداشتیم و یک نیم فصل را با هفت تکواندوکار به میدان رفتیم.
*هنوز هم از حسینی استفاده نکرده ایم
سرمربی تیم تکواندو شهرداری ورامین گفت: با توجه به کمبود‌هایی که داشتیم، امسال ۲ تکواندوکار خوب را جذب کردیم که یکی از آن‌ها میرهاشم حسینی است و به علت حضور در اردو‌های تیم ملی و رقابت‌های جایزه بزرگ، هنوز هم نتوانسته ایم از او در ترکیب تیم استفاده کنیم.
*می توانستیم بازی معوقه داشته باشیم
وی ادامه داد: در بازی امروز مقابل دانشگاه آزاد با جوانان خود به میدان رفتیم، در حالیکه می‌توانستیم با توجه به در اختیار داشتن ۲ ملی پوش، بازی تیم را معوقه اعلام کنیم، اما به جوانان تیم اعتماد کردیم و مسابقه دادیم. اگر درخواست بازی معوقه می‌کردیم، فشار زیادی در یک روز به تیم وارد و در ماه‌های آینده کار سخت‌تر می‌شد.
*برد مقابل حریف سنتی
خانلرخانی بازی با دانشگاه آزاد را فینال لیگ عنوان کرد و گفت: توانستیم مقابل حریف سنتی خود یک برد شیرین و روحیه بخش بدست آوریم و این پیروزی در ادامه راه لیگ به ما کمک می‌کند.
وی به شرایط نزدیک مقابل تیم دانشگاه آزاد در هفته چهارم لیگ برتر تکواندو اشاره کرد و افزود: ۲ نفر از جوانان تیم در این بازی باختند و توقعی هم از آن‌ها نبود، چون می‌خواستیم به آن‌ها میدان دهیم تا باتجربه شوند و مهم این بود که توانستیم با پیروزی از زمین خارج شویم.
*دانشگاه آزاد بیشترین ملی پوش را داشت
سرمربی تیم تکواندو شهرداری ورامین گفت: اگر می‌گویند که ما بیشترین ملی پوش را داریم، باید نام آن‌ها را اعلام کنند. سال قبل ما از یک ملی پوش استفاده کردیم، در حالیکه تیم دانشگاه آزاد چهار قهرمان جهان و آسیا را در اختیار داشت که به صورت ثابت برای این تیم به میدان می‌رفتند.
*تیم ثابت شده لیگ هستیم
وی افزود: این حرف‌ها بی انصافی است، چون ما بدون ملی پوش قهرمان شدیم و با ملی پوش هم قهرمان می‌شویم. تیم ما ثابت شده است، از هفت دوره حضور در لیگ برتر، پنج عنوان قهرمانی و ۲ نایب قهرمانی داریم. همان زمان که همه ملی پوشان عضو تیم‌های دیگر بودند، خودمان را ثابت کردیم و بدون ملی پوشان هم قهرمان لیگ برتر شدیم، مثل سال قبل. حالا هم همه می‌توانند ترکیب تیم ما را رصد کنند.
*عضویت ملی پوشان در یک تیم قبلا ایراد نبود؟
خانلرخانی به برد پنج بر سه تیمش مقابل دانشگاه آزاد در هفته چهارم لیگ برتر تکواندو اشاره کرد و گفت: دوستان لطف دارند که باختشان را توجیه می‌کنند و می‌گویند ملی پوشان عضو تیم ما هستند! این توانایی مربی و یک تیم را در جذب بازیکن نشان می‌دهد! تا سال قبل که همه ملی پوشان عضو یک تیم بودند، ایرادی نبود و حالا که تیم شهرداری ۲ ملی پوش جذب کرده تبدیل به ایراد شده است و همه از آن ناراحت هستند.
*حساسیت‌ها را درک می‌کنم
وی ادامه داد: به هر حال حساسیت روی تیم ما زیاد است و آن را درک می‌کنم، چون حریف هم تلاش می‌کند و رقیب ما در لیگ محسوب می‌شود.
*ریسک کردیم
سرمربی تیم تکواندو شهرداری ورامین گفت: باز هم می‌گویم، اگر هدف ما تنها بازی با ملی پوشان بود، بازی امروز را معوقه اعلام می‌کردیم تا با ملی پوشان خود نتایج بهتری بگیریم، اما این ریسک را کردیم تا با تیم جوانی به میدان برویم و خوشبختانه بازی خوبی بود و برنده هم شدیم.
*بازی با پاس را دست کم گرفتیم
خانلرخانی درباره تساوی هفته سوم تیم شهرداری ورامین مقابل پاس قوامین گفت: بدشانسی کوچکی مقابل تیم پاس داشتیم، اما فکر می‌کنم، تکواندوکاران تیم این بازی را دست کم گرفتند. با این حال این مساوی زنگ خطر و تلنگر خوبی برای ما شد تا حواسمان را بیشتر در لیگ جمع کنیم.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::