شما اینجا هستید

اخبار برتر » سلطانی: هر سال جوانان شایسته‌ای از دل لیگ بیرون می‌آیند

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، مرتضی سلطانی سرمربی تیم تکواندو پاس قوامین در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان اظهار داشت: ما با استفاده از بازیکنان سرباز و پرسنل کادر و برخی بازیکنان که از سال‌های گذشته در رده‌های پایه پاس قوامین رشد کردند در لیگ شرکت کردیم. روز گذشته نیز رقابت پایاپایی برابر تیم قدرتمند و قابل احترام شهرداری ورامین داشتیم. امیدوارم در ادامه رقابت‌ها عملکرد خوبی داشته باشیم و حداکثر امتیازات ممکن را بگیریم. هر چند که کار خیلی سختی داریم و برای ادامه مسابقات باید در برخی اوزان تقویت شویم.

سلطانی با تمجید از سطح بالای لیگ تکواندو عنوان کرد: لیگ ما در سطح بالایی برگزار می‌شود و بازیکنان جوان و آینده دار زیادی با یکدیگر رقابت می‌کنند. به هر حال جزو قدرت‌های تکواندوی جهان هستیم و بازیکنانی که در لیگ رقابت می‌کنند متاثر از نام بزرگ تکواندو ایران در عرصه جهانی هستند. بازیکنان ملی پوش هم هیچ حاشیه امنیتی ندارند و هر سال جوانان شایسته‌ای از دل لیگ بیرون می‌آیند که می‌توانند کمک زیادی به تیم ملی کنند.

او در خصوص مدعیان قهرمانی لیگ گفت: تیم شهرداری ورامین با بازیکنان خوب و کادرفنی کاربلدی که در اختیار دارد، اصلی‌ترین مدعی قهرمانی این فصل است و بعید می‌دانم هیچ تیمی بتواند جلوی شهرداری ورامین بایستد. در کنار شهرداری ورامین تیم‌هایی مانند دانشگاه آزاد، لوازم خانگی کن و فرمانیه تیم‌های قابل احترام و خوبی هستند.

سرمربی پاس قوامین در واکنش به انتقاداتی که از هوگوهای مورد استفاده در مسابقات مطرح می شود گفت: مسلما بحث تجهیزات وسخت افزار تمام تیم‌ها را آزار می‌دهد، اما باید شرایط را درک کنیم. به هر حال فشار‌های زیادی وجود دارد و همین که فدراسیون در این شرایط اقتصادی توانسته لیگی به این پویایی برگزار کند، جای تقدیر و تشکر دارد. باید با کمبود‌ها کنار بیاییم، اما برخی مسائل مانند مکان برگزاری مسابقات رفع شدنی است. برگزاری مسابقات ۴ تیم در چنین مکانی کیفیت را پایین می‌آورد. اگر شیابجانگ‌ها از یکدیگر فاصله بیشتری داشت خیلی بهتر بود؛ بنابراین می‌توانیم مکان بازی‌ها را تغییر دهیم، اما در بحث تجهیزات و سخت افزار با مشکلات مالی مواجه هستیم.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::