شما اینجا هستید

اخبار برتر » عبداللهی: در لیگ برتر یقه بزرگان را خواهیم گرفت

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، وحید عبداللهی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص شرایط تیم لوازم خانگی در پایان هفته پنجم مسابقات لیگ برتر تکواندو اظهار داشت: قطعا تیمی که نتیجه می‌گیرد عملکرد راضی کننده‌ای داشته است. تیم ما نیز با توجه به پتانسیلی که دارد تا به حال خوب نتیجه گرفته و در ۴ دیدار خود پیروز شده است. بخشی از ترکیب ما را ملی‌پوشان تیم نوجوانان و بخشی دیگر را نیز بازیکنان رده سنی نوجوانان کن که به رده بزرگسالان اضافه شدند، تشکیل می‌دهند.

مربی تیم کن تصریح کرد: هر هفته که ترکیب خود را اعلام می‌کنیم مشکلی بابت سهمیه نوجوانان نداریم و در هر ترکیب ما حداقل سه بازیکن از رده سنی نوجوانان حضور دارد. با این شرایط تا به حال نتایج راضی کننده‌ای کسب کردیم و امیدوارم در ادامه رقابت‌ها که بازی‌های سختی داریم، روند خوب خود را حفظ و تیم‌هایی که بازیکنان مطرح را دارند را متوقف کنیم.

وی در خصوص اینکه این تیم می‌تواند شگفتی ساز لیگ امسال باشد و به مقام قهرمانی دست پیدا کند، گفت: این قول را می‌دهم که تیمی مفت باز نباشیم و یقه بزرگان را مانند گذشته بگیریم. امیدوارم این یقه‌گیری باعث شود در پایان فصل جایگاه خوبی را کسب کنیم.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::