شما اینجا هستید

اخبار برتر » فلاحی راد: سربلندی تیم ملی افتخار همه ما است

Rate this post

حسن فلاحی راد مربی سابق تیم ملی تکواندو کشورمان در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری تکواندو پلاس در خصوص شرایط کنونی ملی‌پوشانگفت: تکواندوکاران در شرایط خوبی به سر می‌برند، برای تک تک اعضای تیم ملی آرزوی گرفتن مدال طلا دارم چرا که سربلندی تیم ملی افتخار همه ما است.

وی ادامه داد: میرهاشم حسینی از رده سنی پایه شاگرد من بوده است و در شرایط حساسی به سر می‌برد و در مسابقه پیش رو باید حتما مدال کسب کند تا بتواند در میان ۵ نفر برتر رنکینگ المپیکی قرار بگیرد.

فلاحی راد افزود: سال گذشته بازی های آسیایی برگزار شد و با توجه به اینکه رویداد بازی های اروپایی در تقویم فدراسیون جهانی قرار نداشت مسابقاتی را نیز برای تکواندوکاران این قاره در نظر گرفتند تا شرایط برابر باشد و در حال حاضر میرهاشم رقیبان خوبی از این قاره دارد.

مربی سابق تیم ملی ادامه داد: طبق صحبتی که با هاشم داشتم انگیزه کافی را برای رفتن به المپیک و کسب مدال در این رویداد دارد.

وی در ادامه با اشاره به رقابت میرهاشم در گرندپری گفت: با شناختی که از هاشم حسینی دارم فکر می‌کنم در میدان مبارزه می‌توانست پرقدرت تر ظاهر شود. دای هون لی رقیب سرسخت کره ای او است اما از میرهاشم می‌ترسد.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::