شما اینجا هستید

اخبار برتر » یزدان جو: لیگ برتر پومسه می تواند زمینه خوبی برای پیشرفت ورزشکاران باشد

Rate this post

دنیا یزدان جو ورزشکار تیم پترو صدف در لیگ برتر پومسه در گفتگو اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری تکواندو پلاس گفت: چهارمین دوره است که در مسابقات لیگ شرکت می‌کنم و تا این مرحله از مسابقات توانسته‌ام مقام اول را کسب کنم.

وی ادامه داد: لیگ برتر پومسه می تواند زمینه خوبی برای پیشرفت ورزشکاران باشد تا بتوانند در رقابت های آسیایی و جهانی که در پیش داریم موفق عمل کنند.

نماینده تیم پترو صدف گفت: در برگزاری لیگ مشکلاتی وجود دارد، داوری‌ها هم کمی ضعیف است و متاسفانه در مقایسه با کیوروگی، نسبت به تلاش و هزینه‌هایی که پومسه روها پرداخت می‌کنند کمتر دیده می‌شود.

یزدان جو افزود: هدفم از حضور در لیگ برتر، تقویت تکنیک‌ها و کسب تجربه بیشتر برای راهیابی به اردوی تیم ملی اعزامی به مسابقات جهانی ۲۰۲۰ دانمارک است.

یزدان جو در ادامه توضیح داد: امسال ملی پوشان زیادی درمسابقات حضور دارند که باعث بالا رفتن سطح فنی و نزدیک شدن رقابت‌ها به یکدیگر می‌شود. خیلی دوست دارم بتوانم تجربیاتم را در اختیار اطرافیانم قرار بدهم و هر کمکی لازم باشد انجام می‌دهم.

وی در پایان گفت: رنکینگ دار شدن پومسه باعث شده بازیکنان تلاش بیشتری انجام بدهند. همچنین در بخش ابداعی  و استاندارد رنکینگ ها جدا شده است و دیگر لزومی ندارد بازیکنی که در بخش ابداعی کار می‌کند حتما در سطح استاندارد هم حضور پیدا داشته باشد.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::