شما اینجا هستید

اخبار برتر » عمرانی: تمام تلاشم را می‌کنم تا آکادمی معراج بهترین مقام را کسب کند

Rate this post

ریحانه عمرانی عضو تیم معراج در لیگ برتر پومسه در گفتگو اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری تکواندو پلاس گفت: به نظرم در این چندسال اخیر که لیگ برتر و دسته یک تفکیک شده‌اند توجه ویژه‌ای به رشته پومسه می‌شود و به لحاظ نظم و هماهنگی نیز پیشرفت چشمگیری را شاهد هستیم.

وی ادامه داد: من ۸ سال است که به صورت حرفه‌ای در تکواندو و بخش پومسه فعالیت دارم و با توجه به اینکه در میادین بین‌المللی موفق به کسب عنوان شده‌ام در این مدت همیشه  در لیگ برتر حضور داشته‌ام.

عمرانی افزود: من به تیم معراج متعهد هستم و برای اینکه این آکادمی بهترین مقام را کسب کند تمام تلاشم را می‌کنم. همچنین می‌خواهم سهمیه حضور در مسابقات جهانی پیش‌رو بدست آورم.

عضو تیم معراج در ادامه با اشاره به اینکه حضور در میادین بین‌المللی تاثیر به سزایی در عملکرد او دارد گفت: با توجه به این امر می‌توانیم بهترین اجرا را بر شیاپ‌چانگ داشته باشیم و تجربه حضور کمک قابل توجهی به ما ملی‌پوشان می‌کند که ما سعی می‌کنیم این تجربیات را در اختیار دیگر ورزشکاران قرار بدهیم.

عمرانی گفت: نخستین سال است که در رده سنی بزرگسال حضور پیدا کرده‌ام و قطعا رقابت‌ها سخت‌تر است.

وی اینطور ادامه داد: سال آینده مسابقات جهانی ۲۰۲۰ دانمارک را در پیش داریم؛ متاسفانه من تا کنون موفق به کسب مدال طلای میادین بین المللی نشده‌ام و هدفم گرفتن سکوی اول در این رقابت‌ها است.

عمرانی در پایان گفت: المپیکی شدن پومسه خواسته همه کشورها است و با توجه به اینکه این رشته رنکینگ دار شده، هم مسابقات بیشتری به صورت منظم برگزار خواهد شد و هم بازیکنان جایگاه و راه خود را پیدا می‌کنند.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::