شما اینجا هستید

اخبار برتر » آقایی: هدفم حضور در اردوی جهانی است

Rate this post

راضیه آقایی عضو تیم معراج در لیگ برتر پومسه در گفتگو اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری تکواندو پلاس گفت: مسابقات جهانی ۲۰۲۰ دانمارک  را پیش رو داریم با توجه به اینکه بیشتر رقیبان من در لیگ حضور دارند؛ می‌توانم در این مسابقات عملکرد خودم و آنها را ارزیابی کنم تا با کسب تجربه به هدفم که حضور در اردوی جهانی است، برسم.

وی ادامه داد: از رده سنی نونهالان در لیگ حضور داشته‌ام و امسال اولین دوره است که در رده جوانان شرکت می‌کنم.

پومسه‌رو تیم معراج افزود: خدا را شکر تاکنون موفق شدم دو مدال نقره و برنز آسیایی در رده سنی نونهالان و یک برنز در مسابقات جهانی نوجوانان را در کارنامه خود ثبت کنم.

آقایی در پاسخ به این سوال که تجربه حضور در تیم ملی تا چه میزان به او کمک می‌کند گفت: تجربه در میادین بین‌المللی باعث بالارفتن اعتماد به نفسم در اجرای تکنیک‌ها می‌شود که همین امر باعث می‌شود نمره قبولی را داوران بگیرم.

وی افزود: برگزاری مسابقات لیگ برتر باعث پیشرفت پومسه‌رو‌ها می‌شود. در این دوره حضور حداکثری ملی پوش را شاهد هستیم که رقابت‌ها را جذاب اما سخت‌تر می‌کند.

آقایی گفت: تفکیک لیگ برتر و دسته یک از یکدیگر باعث بهتر برگزار شدن مسابقات است چراکه وقتی هر دو لیگ باهم برگزار می‌شد تعداد بازیکنان بیشتر بود و رقابت‌ها روند طولانی تری را طی می‌کردند.

وی در خصوص رنکینگ مسابقات پومسه گفت: متاسفانه در این دوره مسابقات آسیایی نونهالان اعزام نشدند؛ شاید همین رنکینگ دار شدن پومسه باعث شود توجه بیشتری به این رشته بشود.

ورزشکار تیم معراج در پایان گفت: زیر نظر استاد اسدی در آکادمی معراج بازیکن سازی صورت گرفته است و همه اعضای تیم شاگردان ایشان هستند؛ تیم منسجم و خوبی داریم و امیدوارم بتوانیم در پایان رقابت‌ها عملکردی خوب داشته باشیم.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::