شما اینجا هستید

اخبار برتر » ملکی: لیگ پومسه از نظر کمی و کیفی پیشرفت چشمگیری داشته است

Rate this post

نسترن ملکی عضو تیم پترو صدف در لیگ برتر پومسه در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تکواندو پلاس گفت: در دوره های قبلی لیگ برتر به عنوان مدیر اجرایی حضور داشتم اما امسال به عنوان بازیکن شرکت کردم.

ملکی ادامه داد: لیگ پومسه از نظر کمی و کیفی نسبت به سال‌های گذشته پیشرفت چشمگیری داشته است. پومسه‌روها از تمامی استا‌ن‌ها در این رقابت‌ها حضور دارند و تلاش می‌کنند تا توانمندی خود را به نمایش بگذارند.

ملکی در ادامه توضیح داد: اسپانسرها از بخش کیوروگی حمایت بالایی دارند اما با توجه به اینکه در پومسه پخش زنده نداریم و هنوز به المپیک راه پیدا نکرده حامیان مالی کم لطفی می‌کنند. حمایت از لیگ پومسه ضعیف است اما ورزشکاران تلاش خود را می‌کنند تا توانایی خود را نمایش بگذارند و بتوانند به اردوی تیم‌ملی راه پیدا کنند.

وی با اشاره به تجاربی که در اختیار دارد، افزود: خدا را شکر در مسابقات جهانی و آسیایی به نتیجه خوبی رسیده‌ام و توانستم در این عرصه موفق عمل کنم.

 ملکی در خصوص اجرایی شدن رنکینگ پومسه گفت: رنکینگ دار شدن مسابقات باعث می‌شود بازیکنان با انگیزه بیشتری تلاش کنند تا امتیاز بالاتری کسب کنند و بدون شک این امر نتیجه خوبی در بر خواهد داشت. تا کنوون موفق به کسب ۱۳ مدال در میادین بین‌المللی شده‌ام که با احتساب امتیازات در حال حاضر در رده ۱۲۱ رنکینگ قرار دارم.

عضو تیم پترو صدف خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه مسابقات جهانی ۲۰۲۰ دانمارک را در پیش داریم با انگیزه بالایی تمرینات را ادامه می‌دهم تا بتوانم به اردوی تیم ملی راه پیدا کنم و به بهترین نتیجه برسم.

وی افزود: حتی حمایت‌های کوچک هم از دید پومسه‌روها دور نمی‌ماند و امیدوارم تداوم پیدا کند.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::