شما اینجا هستید

اخبار برتر » مازندران در گام اول نمره قبولی نگرفت/ خانه تکانی چاره کار بریمانی

Rate this post

برگزاری جام باشگاه های آسیا و جام فجر به میزبانی مازندران آخرین برگ از عملکرد نفجم در قامت رییس هیات تکواندو استان بود.

حرف و حدیث های زیادی شنیده شد، خیلی ها حتی حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان، عملکرد فیض الله تکواندو را زیر سوال برده و متهمش کردند که برای نشان دادن خود، میزبانی را قبول کرده است.

نفجم انتقادات و تهمت ها را می شنید، اما پاسخی نمی داد؛ شاید حرف هایش را گذاشته بود برای بعدها که مدعیان ریاست، توانایی های خود را به نمایش بگذارند.

انتخابات برگزار شد؛ حسین بریمانی با اخذ ۱۰ رای از ۱۷ رای ماخوذه به عنوان ریاست تکواندو استان انتخاب شد، حالا معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان مازندران با اعتماد نصفه و نیمه اعضائ مجمع، سکان هدایت تکواندو استان را به دست گرفته بود. هرچند برخی از این جماعت دمدمی مزاج، فردای انتخابات از رای خود پشیمان بودند.

پس از گذشت سه ماه از برگزاری مجمع انتخاباتی ریاست هیات تکواندو مازندران، قهرمانی نوجوانان کشور اولین آزمون بریمانی بود، مسابقاتی که می توانست عیار وی را مشخص کند.

اسکان ضعیف، پذیرانی نامناسب، عدم پخش تلوزیونی رقابت ها از نقاط ضعفی بود که بیشتر خودنمایی می کرد؛ شاید دلیل تمام این بی نظمی ها اعتماد بیش از حد بریمانی به زیرمجموعه اش بود.

مازندران یکی از قطب های تکواندو ایران است و شاید تنها نقطه قوت این میزبانی نیز قهرمانی هر دو تیم دختران و پسران مازندران بود.

به نظر می رسد؛ خانه تکانی و استفاده از دلسوزان واقعی تکواندو استان چاره کار بریمانی است.

امیر حسین ملکی

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::