شما اینجا هستید

اخبار برتر » هادی پورجایزه بهترین ورزشکار مرد سال ۲۰۱۹ دریافت کرد

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، در مراسم گالای فدراسیون بین المللی ورزش های دانشگاهی (فیزو) ۲۰۱۹ آرمین هادی پور از ایران به عنوان بهترین ورزشکار معرفی شد و جایزه بهترین فدراسیون بین المللی ورزشی به فدراسیون تکواندو تعلق گرفت.

این مراسم شب گذشته (شنبه – ۲۴ آبان ماه) در “تورین” ایتالیا برگزار شد که با درخشش ستاره تکواندوی ایران که سه مدال طلای متوالی در بازی های یونیورسیاد کسب کرده است، همراه بود.

هادی پور، تکواندوکار بااخلاق ایران که امسال سومین مدال طلای خود را از بازی های یونیورسیاد ۲۰۱۹ کسب کرده بود جایزه بهترین ورزشکار مرد و فدراسیون جهانی تکواندو نیز عنوان بهترین فدراسیون بین المللی را بدست آورد.

مشارکت و همراهی فدراسیون جهانی تکواندو در گسترش ورزش دانشگاهی و درخشش آن در مسابقات یونیورسیاد، از دلایل انتخاب فدراسیون بین المللی تکواندو به عنوان بهترین فدراسیون بود.

فیزو اعلام کرد: فعالیت‌های بنیاد بشردوستانه تکواندو(THF)، که به پیشبرد و توسعه ورزش با محوریت برابری جنسیتی و ایجاد فرصت‌های برابر برای همه کودکان و جوانان و بهبود کیفیت زندگی پناهندگان و آوارگان سراسر دنیا منجر شده است، از دید جهانیان دور نمی ماند و این فدراسیون به حق، شایسته تقدیر است.  

دکتر چو رییس فدراسیون جهانی تکواندو این موفقیت را به آرمین هادی پور نماینده شایسته تکواندو کشورمان تبریک گفت.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::