شما اینجا هستید

اخبار برتر » طغیانی: سطح فنی رقابت‌های لیگ نسبت به دوره‌های قبل متفاوت است

Rate this post

زینب طغیانی پومسه تیم فرش قنبری نیا در گفتگو اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری تکواندو پلاس در خصوص لیگ برتر پومسه گفت: با توجه به اینکه رقابت‌های جهانی ۲۰۲۰ دانمارک را در پیش داریم؛ سطح فنی مسابقات نسبت به دوره‌های قبل متفاوت است و همگی با آمادگی بالایی حضور پیدا کرده‌اند.

وی ادامه داد: در رده سنی ۱۵ تا ۱۷ سال به رقابت می‌‌پردازم و خدا را شکر در تمامی دوره‌های حضور موفق به کسب مقام اول شده‌ام. با شرکت در لیگ برتر نقاط ضعف و قوت خود را بررسی می‌کنم تا بتوانم با بدست آوردن جواز حضور در اردوی تیم‌ملی در مسابقات قهرمانی جهان بهترین نتیجه را کسب نماییم.

طغیانی افزود: تجربه‌ای که از مسابقات آسیایی و جهانی کسب کرده‌ام به من کمک قابل توجهی می‌کند تا در رقابت‌های لیگ برتر امتیازات لازم را بدست آورم.

پومسه رو تیم فرش قنبری نیا درخصوص رنکینگ دار شدن رقابت‌های پومسه توضیح داد: این مهم می‌تواند برای پومسه‌روها نتایج خوبی را رقم بزند و امیدوارم همین موضوع پیش زمینه راهیابی این رشته به المپیک باشد.

طغیانی گفت: در تمرینات باشگاهی همه اعضای تیم تجربیات خودشان را در اختیار یکدیگر قرار می‌دهند. من هم سعی می‌کنم همه آنچه در میادین بین المللی آموخته‌ام را با آنها به اشتراک بگذارم و همدلی خوبی میان ما وجود دارد.

وی در پایان گفت: انشالله پس از راهیابی به اردوی تیم‌ملی سعی می‌کنم از مسابقات جهانی با دست پر برگردم تا بتوانم از استاد و خانواده ام با برای حمایت هایشان تشکر کنم.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::