شما اینجا هستید
اخبار برتر » مشکل قطعی اینترنت برای تکواندو/ پیگیری اخذ روادید مسکو از ترکیه

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس به نقل از مهر؛ مرحله نهایی رقابت‌های گرندپری تکواندو روزهای ۱۵ و ۱۶ آذرماه به میزبانی روسیه در شهر مسکو برگزار خواهد شد. قطعی اینترنت در تهران طی هفته گذشته باعث شد فدراسیون تکواندو به دلیل جلوگیری از مشکلات ناشی از تحویل به موقع مدارک و احتمال عدم صدور روادید، از طریق سفارت روسیه در ترکیه اقدام کند. 

بر همین اساس مسئول امور اخذ روادید در فدراسیون تکواندو طی روزهای گذشته با تکمیل مدارک نفرات اعزامی، راهی ترکیه شد و با حضور در سفارت روسیه در این کشور پروسه اخذ روادید را آغاز کرد. 

مرحله نهایی رقابتهای گرندپری ۲۰۱۹ در هر ۴ وزن المپیکی مردان و زنان در مجموعه ورزشی «دینامو» شهر مسکو برگزار خواهد شد و تکواندو ایران با آرمین هادی‌پور در وزن ۵۸- کیلوگرم، میرهاشم حسینی و سروش احمدی در وزن ۸۰- کیلوگرم و سجاد مردانی در وزن ۸۰+ کیلوگرم به دنبال قطعی کردن سهمیه حضور در بازیهای المپیک ۲۰۲۰ توکیو می باشد. 

بر اساس برنامه اعلام شده، مسابقات در تمامی اوزان تا مرحله نیمه نهایی روز اول (جمعه ۱۵ آذرماه) برگزار می‌شود. رقابت‌ برای کسب مدال برنز و فینال نیز روز ۱۶ آذرماه پیگیری خواهد شد.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::