شما اینجا هستید

اخبار برتر » رجبی: دانشگاه آزاد پاداش قهرمانی‌ها را نداد | دست از تلاش برنمی‌دارم

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، سعید رجبی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در پاسخ به این سؤال که شرایط فنی لیگ برتر تکواندو چطور است، گفت:‌ وضعیت فنی مسابقات لیگ برتر تکواندو خیلی خوب است و خوشبختانه همه چیز خوب پیش می‌رود. هر تیمی که تلاش می‌کند، به حق خودش خواهد رسید.

وی در پاسخ به این سؤال که شرایط فنی مسابقات بین‌المللی بلغارستان که به همراه تیم ملی به این رقابت‌ها اعزام شده بودید چطور بود؟ گفت: متأسفانه در این مسابقات سیستم داوری واقعاً پر از ایراد بود. من در بازی دوم،‌ نماینده کره جنوبی را شکست داده بودم، اما نمی‌دانم چرا امتیازهای بیهوده رد و بدل می‌شد و در نهایت با یک اختلاف امتیاز مقابل حریفم باختم و به همین دلیل نتوانستم در ترکیب تیم اعزامی به گرندپری مسکو حاضر باشم، البته دست از تلاش برنمی‌دارم. 

رجبی در پاسخ به این سؤال که آیا شما سهمیه حضور در مسابقات گرنداسلم را دارید یا خیر؟ گفت: خیر، من در این رقابت‌ها حضور نخواهم داشت، هر چند این مسابقات جوایز بسیار خوب دلاری دارد، اما من چون سهمیه حضور در این مسابقات را ندارم، نمی‌توانم به این مسابقات اعزام شوم. 

وی در پاسخ به این سؤال که ظاهرا شما در مراسم تجلیل از دانشجویان قهرمان تیم دانشگاه آزاد حضور نداشتید و دلیل این موضوع چه بود، گفت:‌ بله، پاداش را به همه تیم دادند، اما متأسفانه به ما ندادند. من، میرهاشم حسینی و آرمین هادی‌پور پاداش نگرفتیم. موضوع این است که از وقتی که از ترکیب تیم دانشگاه آزاد برای حضور در مسابقات لیگ برتر خارج شدیم و به تیم شهرداری ورامین پیوستیم، کادر فنی اسم ما را برای دریافت پاداش به مسؤولان باشگاه دانشگاه آزاد نداده بود؛ خدا جواب آنها را بدهد. ما بازیکنان تکواندو که قرارداد ۲ میلیاردی نمی‌گیریم که در چنین مواقعی بگوییم حالا پاداش ۸ میلیون تومانی را نگرفتیم و برایمان مهم نیست. اتفاقا ۸ میلیون برای ما در تکواندو خیلی زیاد است، حتی پاداش جام جهانی که قهرمان شدیم و دانشگاه آزاد به بازیکنان این تیم پاداش پرداخت کرد را آقایان به ما ندادند. برای این کار که انجام دادند از آنها تشکر می‌کنم.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::