شما اینجا هستید
اخبار برتر » لیموچی: برای حضور در اردوی تیم‌ملی تلاش می‌کنم

یاسمن لیموچی پومسه رو تیم فرش قنبری نیا در لیگ برتر پومسه در گفتگو اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری تکواندو پلاس گفت: در جام ستارگان با هدایت استاد مردانی سه دوره متوالی موفق به کسب عنوان قهرمانی شدیم، امیدوارم بتوانیم این موفقیت را حفظ کنیم و در سال‌های آتی نیز ادامه پیدا کند.

وی ادامه داد: در تمرینات، استاد مردانی همیشه گوشزد می‌کند که تنها بحث قهرمانی مطرح نیست و رقابت سالم مهم تر است؛ بنابراین سرلوحه کار ما سلامت و اخلاق ورزشی است.

لیموچی در خصوص سابقه حضورش در تیم ملی توضیح داد: در سال ۲۰۱۸ توانستم در ترکیب تیم اعزامی به رقابت‌های جهانی قرار بگیریم که این تجربه حضور به من در اجرای تکنیک کمک قابل توجهی می‌‌کند و با اعتماد به نفس بالاتری بر روی شیاپ‌‌چانگ حاضر می‌شوم.

وی افزود: برای حضور در اردوی تیم‌ملی تلاش می‌کنم و با توجه به اینکه مسابقات جهانی ۲۰۲۰ را در پیش داریم به دنبال این هستم با آمادگی بالا بهترین نتیجه را برای کشورم کسب کنم.

پومسه رو تیم فرش قنبری نیا در خصوص رنکینگ پومسه گفت: این موضوع به حضور پومسه در المپیک کمک می‌کند و با توجه به اینکه امتیازات هر رویداد محاسبه می‌شود در طولانی مدت می‌تواند پیشرفت این رشته را به همراه داشته باشد.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::