شما اینجا هستید

اخبار برتر » لیگ برتر تکواندو | حاشیه‌های هفته ششم و هفتم جام خلیج فارس

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، دیدارهای هفته ششم و هفتم لیگ برتر تکواندو در حالی روز دوشنبه با مبارزه تیم های حاضر در این رقابت‌ها در خانه تکواندو برگزار شد که این رقابت‌ها با حواشی مختلفی روبه‌رو بود.

– این هفته از رقابت‌ها خیلی با استقبال روبرو نشده و تقریبا سکوها خالی از تماشاگر بود و تنها بازیکنان تیم‌های حاضر در لیگ برتر روی سکوها حضور داشتند.

– هادی ساعی پرافتخارترین المپین ورزش ایران و مدیرفنی تیم فرمانیه،‌ مثل هفته‌های گذشته در سالن رقابت‌ها حضور داشت و از جایگاه تماشاگران مبارزات تیم فرمانیه را تماشا و در برخی مواقع مبارزات تکواندوکاران را آنالیز می‌کرد.

– مسعود حجی‌زواره و هادی مستعان نیز در جایگاه تماشاگران کنار هادی ساعی حضور داشتند و با او گفت‌وگو کردند.

– مربی تیم پالایش نفت در یک بازی به نوع قضاوت داوران و تصمیم‌گیری پزشک به شدت اعتراض می‌کرد و از زمین مسابقات خارج نمی‌شد، این در حالی بود که مهدوی رئیس سازمان لیگ و داوران حاضر در کنار شیاپچانگ با او دقایقی صحبت و او را به آرامش دعوت کردند.

– در طول هفته‌های گذشته بازیکنان و مربیان تیم‌ها به هوگوهای الکترونیکی بارها اعتراض کردند و امروز نیز محمدرضا زوار سرمربی تیم کن به این موضوع به شدت معترض بود.

– هوگوپوشان تیم مهاجرین نیز در گوشه‌ای از سالن حضور داشتند و آرام آرام تمرینات خود را برای بازی ها وقت دوم مسابقات لیگ آماده می‌کردند.

– پیام خانلرخانی سرمربی شهرداری ورامین و تیم ملی پاراتکواندو که در هفته گذشته برای حضور در دوره پاراتکواندو در ژاپن حاضر شده بود، امروز برای هدایت تیم خود در خانه تکواندو حاضر شد.

– محمدرضا زوار سرمربی تیم لوازم خانگی کن در رقابت این تیم بارها نسبت به تجهیزات فنی برگزاری مسابقات اعتراض کرد.

– اعتراض سرمربیان تیم‌های لیگ برتر به تجهیزات الکترونیکی داخلی همچنان ادامه دارد.

– به گفته پیشکسوتان حاضر در سالن برگزاری مسابقات همچنان رقابت‌های لیگ برتر تکواندو با فقر تکنیکی همراه است.

*فرزان عاشورزاده ملی‌پوش تیم کن که پیش از آغاز مسابقات لیگ برتر تکواندو در آستانه پیوستن به تیم فرمانیه بود، اما با مخالفت مدیرعامل باشگاه کن مواجه شد، روز گذشته در کنار هادی ساعی و دیگر مسئولان فرمانیه نظاره‌گر بازی این تیم با نفت آبادان بود. این در حالی بود که در شیاپ‌چانگ دیگر تیم کن در حال رقابت با مس کرمان بود.

– فریبرز عسکری سرمربی تیم ملی تکواندو از ابتدای مسابقات در جایگاه VIP نظاره‌گر مبارزات بود و با مرتضی کریمی، سرمربی سابق تیم ملی و مدیرفنی کن به صحبت می‌پرداخت.

– استفاده از تجهیزات الکترونیکی داخلی که فاصله زیادی با همتای خارجی دارد هچون هفته‌های گذشته با اعتراض فراوان اکثر تیم‌ها مواجه شده است. مربیان و بازیکنان معتقند که این تجهیزات کیفیت لازم را نداشته و مبارزات را با مشکل مواجه کرده است.

– در این بین «محمدرضا زوار» سرمربی باتجربه تیم لوازم خانگی کن، بیشتر از سایرین اعتراض داشت.

– «آرمین هادی‌پور»، «میرهاشم حسینی»، «سروش احمدی» و «سجاد مردانی» چهار ملی‌پوش تکواندوی ایران که طی روزهای آینده راهی فینال گرندپری خواهند شد در مسابقات امروز لیگ برتر حضور ندارند.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::