شما اینجا هستید

اخبار برتر » حجی زواره: تکواندو ورزش لحظه‌هاست | ملی‌پوشان در شرایط خوبی به سر می‌برند

Rate this post

مسعود حجی زواره قهرمان جهان تکواندو کشورمان در آستانه رقابت‌های فینال گرندپری در گفتگو اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری تکواندو پلاس گفت: برای همه تکواندوکاران ملی پوش ایران آرزوی موفقیت دارم؛ ما همگی یک خانواده هستیم و نتیجه گیری و سربلندی تک تک بچه‌ها برای ما مهم است.

قهرمان جهان تکواندو با اشاره به رقابت‌های سخت پیش‌رو تکواندوکاران گفت: با توجه به اینکه قبلا در این میدان به مصاف رقبا رفته‌ام با شرایط  دشوار آن آشنا هستم و بدون شک مبارزات سختی را پیش رو‌ دارند. در این مسابقات ۱۶ نفر برتر رنکینگ المپیکی حضور دارند؛ انشالله بچه‌ها بتوانند به نتیجه خوبی برسند و سه سهمیه المپیک ۲۰۲۰ را به نام خود ثبت کنند.

حجی زواره در خصوص شرایط  هوگوپوشان اعزامی گفت: از حال  تکواندوکاران با خبر هستم و خدا را شکر شرایط خوبی دارند و در این مدت نیز از فدراسیون، کادرفنی و بازیکنان حمایت‌های خوبی صورت گرفته است.

ملی‌پوش افتخارآفرین تکواندو در ادامه تصریح کرد: تکواندوکاران نباید فینال گرندپری را سخت بگیرند و می‌بایست با اعتماد به نفس بر استرس‌ها غلبه کنند. انشالله هوگوپوشان بتوانند فعل خواستن را صرف کنند و در گرندپری بدرخشند.

وی در مورد پیش بینی خود در خصوص این رقابت‌ها توضیح داد: تکواندو ورزش لحظه‌‌هاست و هر ثانیه ممکن است نتیجه تغییر کند؛ نمیتوانم پیش بینی کنم که در فینال گرندپری چه اتفاقی‌ می‌افتد اما امیدوارم در همین مسابقات سهمیه المپیک خود را قطعی کند، به المپیک بروند و در این میدان بزرگ بدرخشند.

حجی زواره افزود: به نظرم بهتر است کار کسب سهمیه در مسابقات فینال گرندپری مسکو تمام شود و بازیکنان سهمیه خود را قطعی کنند تا با خیال راحت به ایران بازگردند و تمرینات خود را برای المپیک ۲۰۲۰  از سر بگیرند. البته در هر مسابقه‌ای برد و باخت وجود دارد و بازیکنان نباید در صورت عدم کسب نتیجه دلسرد بشوند و باید پرامید و با انگیزه ادامه بدهند.

قهرمان جهان در پایان گفت: ما برای نفرات اعزامی به این رویداد آرزوی موفقیت داریم و برای حمایت از آنها هرکاری از دستمان بربیاید انجام می‌دهیم.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::