شما اینجا هستید

اخبار برتر » افشار: ملی پوشان تکواندو افتخار کشور هستند | دلم روشن است که سه سهمیه را کسب می‌کنیم

Rate this post

هادی افشار مربی سابق تیم ملی تکواندو کشورمان در گفتگو اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری تکواندو پلاس گفت: مسابقات فینال گرندپری از حساسیت بالایی برخوردار است چراکه تقریبا به منزله انتخاب نهایی برای المپیک ۲۰۲۰ خواهد بود و نیازمند تمرکز، تفکر، برنامه ریزی و آنالیز دقیقی است.

وی در ادامه گفت: فینال گرندپری ایستگاه آخر کسب سهمیه از طریق رنکینگ المپیکی است اما قطعا تکواندوکاران راه های دیگری هم در پیش دارند؛ مسابقات کسب سهمیه قاره‌ای فرصت دیگری است که پیش رو داریم و چنانچه نتوانستیم از طریق رنکینگ حضور در المپیک را رقم بزنیم میتوانیم شانس خود را در این میدان امتحان نماییم و هوگوپوشانی که توانایی بیشتری دارند را اعزام نماییم.

افشار در خصوص هوگوپوشان اعزامی توضیح داد: نفرات انتخاب شده جزو ۱۶ نفر برتر رنکینگ المپیکی هستند و رقابت‌های سختی را شاهد خواهیم بود.

نایب قهرمان جهان در ادامه گفت: ایستگاه آخر رقابت‌های گرندپری بسیار حساس و دشوار است و امیدوارم برای تیم ملی کشورمان در این مسابقات بهترین نتیجه رقم بخورد؛ ملی پوشان تکواندو افتخار کشور هستند و برای رسیدن به این مرحله بسیار تلاش کرده‌اند. همچنین کادرفنی در این مدت از هیچ تلاشی دریغ نکرده و آرزو دارم مزد زحماتش را بگیرد.

افشار در پایان توضیح داد: در این مسیر چهار ساله کسی موفق می‌شود که بتواند از تمام ظرفیت‌ و توانایی های خود استفاده نماید و به مهارت‌های روانی کامل دست پیدا کند تا با اعتماد به نفس بر روی شیاپچانگ حاضر شود.دلم روشن است که انشالله می‌توانیم سه سهمیه را کسب کنیم و در المپیک بهترین نتیجه را بگیریم.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::