شما اینجا هستید

اخبار برتر » خانلرخانی: تکواندوکاران خوب در تیم‌های لیگ برتری پخش شده‌اند

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، پیام خانلرخانی در گفت‌وگو با خبرگزاری میزان، در خصوص بازی تیم‌ شهرداری ورامین با مس کرمان اظهار داشت: بازی سنگینی با مس کرمان داشتیم که تیم خوب کن را متوقف کرده بود و خوشحالم که بازیکنانم بهترین عملکرد را داشتند و با نتیجه ۷ بر یک به پیروزی رسیدیم. این پیروزی انگیزه ما را مضاعف کرد و با توان بیشتری در بازی‌های بعد شرکت می‌کنیم.

وی افزود: به خاطر اینکه قرار است دو تن از ملی‌پوشان ما در رقابت‌های گرندپری شرکت کنند، به آنها استراحت دادیم و از بازیکنان نوجوان و بومی در ترکیب استفاده کردیم و بهترین نتیجه را هم گرفتیم.

سرمربی تیم شهرداری ورامین در خصوص اینکه عده‌ای معتقد هستند تمام ستاره‌ها در تیم او حضور دارند، گفت: برخی‌ها لطف دارند که می‌گویند تمام ستاره‌ها در تیم من هستند، اما به نظر من بازیکنان خوب بین تیم‌ها پخش شده‌اند. تا الان ۷ بازی بدون ملی‌پوشان بازی کردیم و به بازیکنان کم سن و سال بها دادیم و نمی‌دانم چرا برخی‌ می‌گویند فقط ما بازیکن ملی‌پوش داریم. اگر تیم ترسویی بودیم بازی این هفته را به تعویق می‌انداختیم، اما با جسارت بازی کردیم و پیروز شدیم.

خانلرخانی در خصوص اینکه چه تیم‌هایی را مدعی قهرمانی می‌داند خاطرنشان کرد: تیم‌های پاس، مس کرمان و لوازم خانگی کن مدعی هستند و دانشگاه هم که رقیب سنتی ما است. لیگ جذاب و سختی داریم و امیدوارم در نیم فصل دوم با اضافه شدن ملی‌پوشان نتایج بهتری کسب کنیم و نتیجه خوبی بگیریم.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::