شما اینجا هستید

اخبار برتر » چگینی:می‌خواهیم قطب جدید تکواندو باشیم

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس؛ دیدارهای هفته ششم و هفتم از دور رفت هجدهمین دوره مسابقات لیگ برتر جوانان و بزرگسالان مردان «جام خلیج فارس» یادواره شهید عبدالکریم کجبافی روز دوشنبه – ۴ آذر ماه با حضور تیم‌های شهرداری ورامین، دانشگاه آزاد اسلامی، لوازم خانگی کن، پاس، پالایش نفت آبادان، صنعت مس کرمان، فرمانیه، کانون تکواندوکاران مهاجر و یزدان در فدراسیون تکواندو برگزار شد و با پایان مبارزات، تیم لوازم خانگی کن به صدر جدول رسید.


کیومثر چگینی مدیرعامل باشگاه لوازم خانگی کن در گفتگویی با “ورزش سه” در مورد صعود تیمش به صدر جدول رده بندی رقابت ها می گوید: « این هفته دو بازی حساس داشتیم در مقابل تیم های مس کرمان و پاس قوامین که تا هفته گذشته در صدر جدول قرار داشتند. خدا را شکر با تلاش بچه ها و درایت کادر فنی توانستیم از این دو بازی ۴ امتیاز بگیریم تا به همراه شهرداری ورامین در صدر جدول قرار بگیریم».


او با اشاره به بازی های بعدی تیمش عنوان کرد: « ما هفته آینده دو بازی حساس مقابل شهرداری ورامین و دانشگاه آزاد پیش رو داریم. دو تیمی که مربیان باتجربه و ارزشمند و با درایتی دارند و همینطور از بازیکنان ارزشمندی بهره مند هستند که می تواند نتیجه این دو بازی نقش مهمی در قهرمانی نیم فصل داشته باشد».


مدیرعامل باشگاه لوازم خانگی کن با اشاره به اینکه بازیکنان این تیم از رده های پایه رشد پیدا کرده اند، افزود: با توجه به اینکه اکثریت بچه های ما از تیم های رده های پایه خودمان یعنی لوازم خانگی کن رشد و پرورش یافته اند، سعی کرده ایم که با تلاش جمعی بازیکنان و درایت کادر فنی به شرایط در خور توجهی برسیم. امیدوارم بتوانیم با همین روند و با همین تلاش، خودمان را به عنوان قطب جدید تکواندوی ایران در رده بزرگسالان معرفی کنیم.

چگینی در ادامه با ابراز امیدواری از اینکه روند تیمش ادامه دار شود، حرف  هایش را اینگونه از سر گرفت و گفت: قطعا امسال با توجه به حضور بازیکنان ملی پوش و با کیفیت در تیم های مختلف، سطح کیفی مسابقات بسیار بالا است که این موضوع، نیازمند ابزار لازم از جهت سیستم الکترونیکی،بهره مندی از داوران مجرب بوده که بر زیبایی مسابقات تآثیر بالایی بگذارد  لیکن همانگونه که در این چند روزه هم اهالی تکواندو متوجه شده اند، مشکلات سیستم های الکترونیکی در روند بازی ها و کیفیت بازی ها تاثیر نا مطلوب گذاشته که امیدوارم با درایت مسئولان فدراسیون تکواندو از جمله سازمان لیگ و کمیته داوران، نسبت به این مسئله دقت نظر ویژه شود تا این موارد خدایی ناکرده باعث افت کیفی مسابقات نشود.

مدیرعامل باشگاه لوازم خانگی کن در پایان با تشکر از عوامل باشگاهش افزود: جا دارد از کلیه همکاران عزیزمان تشکر کنم که با تلاش ویژه و خستگی ناپذیر با همراهی ورزشکاران با انگیزه مان توانسته ایم جایگاه خیلی خوبی برای خودمان کسب کنیم. امیدوارم در هفته آینده مسابقات که در تاریخ دوم دیماه برگزار خواهد شد شاهد مبارزات خوبی مقابل تیمهای عنوان دار و باتجربه شهرداری ورامین و دانشگاه آزاد اسلامی هم باشیم.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::