شما اینجا هستید

اخبار برتر » سلطانی: توقعات از تیم‌ملی باید منطقی باشد | کادرفنی را حمایت می‌کنیم

Rate this post

مرتضی سلطانی در گفتگو اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری تکواندو پلاس در آستانه اعزام به رقابت‌های گرندپری گفت: با توجه به تمریناتی که تا کنون تکواندوکاران پشت سر گذاشتند سطح آمادگی آنها بسیار بالا است؛ سهمیه آرمین تقریبا قطعی شده، سجاد مردانی نیز طی این سال‌ها نشان داده جزو بهترین‌هاست و می‌توانم با اطمینان بگویم میرهاشم حسینی سهمیه را کسب می‌کند اما نباید از اینکته غافل شد که کار سختی در پیش دارند. هر سه نفر توانایی و قابلیت حضور در المپیک را دارند و همه باید از آنها  حمایت کنیم.

وی ادامه داد: ملی پوشان باید در بهترین شرایط در مسابقات شرکت کنند تا بتوانند موفق شوند؛ با توجه به اینکه حریفان سرسختی در فینال گرندپری حضور دارند، توقعات از تیم‌ملی بایستی منطقی باشد و سطح انتظارات نباید باعث تشویش و نگرانی در تکواندوکاران شود؛ از استاد عسکری و کادر فنی حمایت می‌کنیم و امیدواریم بهترین نتیجه حاصل شود.

سلطانی افزود: استاد عسکری مربی بسیار فهیم و کار بلدی هستند و با تدابیر ایشان قطعا بازیکنان به مرز آمادگی روانی و جسمانی رسیده‌اند و انشالله شاهد نتیجه درخشانی در این گرندپری خواهیم بود. اگر اتفاقات پیش بینی نشده سد راه تکواندوکاران نشود؛ هر سه هوگوپوش با توانمندی بالا موفق عمل خواهند کرد.

وی در خصوص مسابقات کسب سهمیه قاره‌ای گفت: کشورهایی که در گرندپری موفق به کسب دو سهمیه نشوند می‌توانند در رقابت‌های قاره‌ای شرکت کنند اما ما میخواهیم هر سه سهمیه را برای ورود به المپیک کسب کنیم و حتما به نتیجه مطلوب خواهیم رسید.

سلطانی در پایان گفت: میرهاشم از لحاظ فنی از تمام هم وزن‌های خودش بهتر است و با توانمندی بالایی که دارد حریفان خود را مغلوب می‌کند؛ من خیلی امیدوارم که بتواند به المپیک راه پیدا کند و مدال طلا بگیرد. در وزن آرمین هادی پور دو بازیکن کره‌ای سرسخت حضور دارند اما او می تواند مدال کسب کند و سجاد هم حریفان سرسخت خود را دارد اما از توانمندی بالایی برخوردار است. به هرحال فاینال گرندپری جای بهترین‌هاست و نتایج متفاوت وغیر قابل پیش بینی خواهد بود اما پتانسیل بازیکنان ما بالا است و برای آنها آرزوی موفقیت دارم.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::