شما اینجا هستید

اخبار برتر » افلاکی: به دور از هر حاشیه‌ای ملی پوشان را حمایت می‌کنیم

Rate this post

مجید افلاکی مربی اسبق تیم‌ملی تکواندو در گفتگو اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری تکواندو پلاس در خصوص فینال گرندپری روسیه گفت: با توجه به نتایجی که بازیکنان تا این مرحله از رقابت‌های گرندپری و کسب امتیاز المپیکی به دست آورده‌اند، امیدوارم به دور از همه خستگی‌هایی ماراتن جمع آوری امتیازات، با روحیه بالا بهترین نتیجه را کسب کنند و قابلیت‌های خود را به نمایش بگذارند.

وی ادامه داد: اگر تکواندوکاران توانایی خود را در میدان مبارزه نشان بدهند، نتیجه‌ای که برای همه رضایت بخش باشد کسب می‌شود و اگر خدایی نکرده نتیجه مورد نظر کسب نشود باید این را در نظر داشته باشند، کاری که لازم بوده را انجام داده‌اند و شرمنده خودشان نشوند.

مربی اسبق تیم‌ملی تکواندو در خصوص شرایط مسابقه فینال گرندپری توضیح داد: این رقابت‌ها آخرین ایستگاهی است که می‌توان مهره‌های المپیک را از طریق سیستم رنکینگ چید؛ تکواندوکاران و کادرفنی به خوبی می‌دانند که کار سختی در پیش دارند اما شرایط نباید سدی برای آنها باشد چراکه با توجه به حساسیت رقابت‌ها باید همانند گذشته به خوبی از تکنیک‌های خود استفاده کنند تا به بهترین نتیجه برسند چراکه در آینده تکواندو موثر خواهد بود.

قهرمان تکواندو جهان افزود: اگر بازیکنان در این مسابقات حساس که ۸۰ امتیاز دارد موفق به کسب سهمیه شوند با فراغ بال بیشتری برای المپیک تمرین می‌کنند تا بخواهند این پروسه را به مسابقات قاره‌ای موکول کنند.

افلاکی در پایان گفت: خانواده تکواندو باید به دور از هر حاشیه‌ای ملی پوشان را حمایت کند چراکه نتیجه برای همه ما مهم است؛ آرزوی موفقیت هوگوپوشان کشورمان در میدان پیش‌رو را داریم و انشالله با مدال‌های خوش‌رنگی که کسب می‌کنند نگاه های دوباره به تکواندو بازمی‌گردد.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::