شما اینجا هستید

اخبار برتر » احمدی: با همدلی خانواده تکواندو در گرندپری نتایج خوبی رقم خواهد خورد

Rate this post

مهدی احمدی کارشناس تکواندو در گفتگو اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری تکواندو پلاس در خصوص فینال گرندپری گفت: در مرحله آخر مسابقات گرندپری بهترین‌های دنیا حضور پیدا می‌کنند، سه هوگوپوش توانمند تیم‌ملی هم از لحاظ روحی، روانی، فنی وجسمانی آمادگی بالایی دارند و امیدوارم بتوانیم سه سهمیه را به دست بیاوریم.

وی افزود: در اردو تیم ملی در کنار بازیکنان حضور پیدا کرده‌ام و خدا را شکر با توجه به جلساتی که استاد عسکری برای افزایش انگیزه بازیکنان برپا می‌کنند همگی از لحاظ روانی بسیار آماده هستند؛ انشالله با حمایت جامعه تکواندو در فینال با سه سهمیه به المپیک می رویم.

احمدی در خصوص فرصت تکواندوکاران در مسابقات قاره‌ای توضیح داد: کشورهایی که از طریق رنکینگ سسیتم دو سهمیه کسب نکنند در رقابت‌های قاره‌ای شرکت می‌کنند. کشور ما تقریبا یک سهمیه قطعی دارد و انشالله در فینال میرهاشم حسینی و سجاد مردانی امتیاز لازم را بدست می آورند و سه سهمیه کامل می‌شود.

وی در پایان گفت: تکواندو نسبت به گذشته پیشرفت کرده است و همه کشورهای اروپایی و آمریکایی هم به دلیل بحث المپیک روی این ورزش سرمایه گذاری زیادی کرده اند اما با شناختی که از کادر فنی وسطح آمادگی بازیکنان دارم شرایط بسیار مناسب است و انشالله با دعای خیر مردم و همدلی جامعه تکواندو نتایج خوبی رقم خواهد خورد.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::