شما اینجا هستید

اخبار برتر » صالحی: تکواندوکاران با تمرکز بیشتری در فینال گرندپری مبارزه کنند

Rate this post

رحیم صالحی کارشناس  تکواندو در گفتگو اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری تکواندو پلاس در خصوص آمادگی بازیکنان برای حضور در مسابقات فینال گرندپری گفت: قبل از اعزام دو مرتبه در اردوی تیم‌ملی حضور پیدا کرده‌ام که تکواندوکاران از آمادگی بالایی برخوردار بودند. آرمین موقعیت خوبی دارد و میرهاشم نیز به قولی اسب را برای رسیدن به المپیک زین کرده و تاکنون دیده‌ایم که هر زمان فعل خواستن را صرف کرده با توجه به توانمندی‌های تکنیکی و تاکتیکی که دارد نتیجه گرفته است.

وی ادامه داد: هوگوپوشان بسیار باتجربه هستند، سجاد سابقه حضور در المپیک را دارد و از نظر امتیازی هم جایگاه خوبی دارد. میرهاشم نیز طی سال‌های اخیر رشد چشمگیری داشته و با مدال هایی که کسب کرده از لحاظ ذهنی کاملا آماده است. انشالله این نفرات با کسب مدال‌های خوشرنگ دل خانواده تکواندو را شاد می‌کنند.

صالحی گفت: دراین مرحله از مسابقات گرندپری عیار بازیکنان مشخص خواهد شد و امیدوارم بتوانند به المپیک راه پیدا کنند تا کار به بازی های قاره ای نرسد.همچنین با آسیب دیدگی حریف اردنی میرهاشم حسینی به کسب سهمیه نزدیک تر شده است.

کارشناس تکواندو افزود: با توجه به رقابت‌های گذشته گاهی حس کردم ملی پوشان در میدان مبارزه عجولانه عمل کردند اما با توجه به حساسیت این مسابقات تکواندوکاران باید با تمرکز بیشتری در فینال گرندپری مبارزه کنند. امید خانواده تکواندو به راهیابی این سه بازیکن به المپیک است و با توجه به نتیجه المپیک قبلی انشالله در این دوره پس از کسب سهمیه بدرخشند.

صالحی در خصوص فرصت کسب سهمیه از طریق مسابقات قاره‌ای گفت: امیدواریم هوگوپوشان در همین مرحله سهمیه را کسب کنند اما اگر اینطور نشود هم نباید ناامید شوند چراکه در مسابقات بعدی با تجربه بهتری روی شیاپ‌چانگ می‌روند و از لحاظ ذهنی آماده تر خواهند شد؛ اما فکر می‌کنم ملی‌پوشان در گرندپری فرصت صعود را پیدا می‌کنند.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::