شما اینجا هستید

اخبار برتر » رییس فدراسیون جهانی: مسکو پایان خوبی برای تکواندو است

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس و به نقل از خبرگزاری فارس، فینال مسابقات گرندپری ۲۰۱۹ از روز پانزدهم آذرماه با حضور ۱۶ تکواندوکار برتر جهان در هر ۴ وزن المپیکی مردان و زنان و در مجموعه ورزشی دینامو مسکو آغاز می‌شود و به مدت دو روز ادامه خواهد داشت. ۱۲۸ هوگوپوش از ۴۲ کشور در آخرین مرحله از مسابقات گرندپری به مصاف هم خواهند رفت. در پایان فینال مسابقات جشن برترین‌های سال در مسکو برگزار خواهد شد که برترین مرد و زن تکواندو کار به همراه تکواندوکار جوانمرد انتخاب و معرفی خواهد شد.

رییس فدراسیون جهانی تکواندو پیش از آغاز فینال مسابقات گرندپری مسکو در صحبت‌های خود، اظهار داشت: خیلی خوشحالم که برای برگزاری فینال مسابقات گرندپری و برگزاری جشن برترین‌های سال به مسکو برمی‌گردم که این موضوع می‌تواند پایان خوبی برای تکواندو در سال ۲۰۱۹ باشد.

وی افزود: این مسابقات یک فرصت ویژه و شاخصی است برای تکواندوکارانی که می‌خواهند در المپیک ۲۰۲۰ توکیو موفق باشند. من مطمئن هستم که وزرشکاران ما برای هزاران هوادار در سالن مسابقات و خانه‌هایشان به نمایش خواهند گذاشت. برگزاری مراسم جشن برترین‌های سال ما را در این مسابقات تکمیل خواهد کرد، چرا که در این مراسم همه فدراسیون‌ها، مربیان، تکواندوکاران و داوران حضور خواهند داشت. این یک موفقیت بزرگ برای تمام تکواندوکاران است.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::