شما اینجا هستید

اخبار برتر » کاظمی: ملی پوشان کشورمان کوله باری از تجربه هستند

Rate this post

محمد کاظمی ملی‌پوش تکواندو کشورمان در گفتگو اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری تکواندو پلاس در خصوص رقابت‌های فینال گرندپری گفت: این مسابقات با حضور بهترین تکواندوکاران هر کشور پیگیری می‌شود که خدا را شکر باتوجه به وضعیت ملی‌پوشان ۴ تکواندوکار از ایران حضور دارند. البته بازی‌های حساسی را پیش‌رو دارند به ویژه در وزن ۶۸- کیلوگرم میرهاشم حسینی کار سختی دارد اما امیدوارم بازیکنان با دست پر به کشور بازگردند.

وی در خصوص شرایط آمادگی جسمانی و روانی تکواندوکاران اعزامی گفت: طی صحبت‌هایی که با ملی پوشان اعزامی داشتم آمادگی بالایی دارند و هرکدام از آنها کوله باری از تجربه هستند که نشان داده‌اند می‌توانند در میادین مختلف خوش بدرخشند؛ انشالله بتوانند با کسب مدال سهمیه کاروان ورزشی را تکمیل کرده و باعث افتخار خانواده تکواندو شوند.

دارنده دو مدال طلای ارتش‌های جهان در ادامه افزود: هوگوپوشان تیم ملی پتانسیل بالایی دارند و با توجه به اینکه رقبا مشخص هستند میتوانند با آنالیز وارد شیاپ‌چانگ شوند؛ قطعا آنها موفق خواهند شد و شادی را برای جامعه تکواندو و مردم به ارمغان می‌آورند.

کاظمی در خصوص فرصت تکواندوکاران برای کسب سهمیه قاره‌ای توضیح داد: بهتر است در همین مرحله راهیابی آنها به بازی‌های المپیک قطعی شود چرا که اگر و اما کار راسخت خواهد کرد. همچنین اگر دو سهمیه در گرندپری کسب شود دیگر فرصت برای نفر سوم در مسابقات قاره‌ای باقی نخواهد ماند و یک سهمیه از دست می‌رود. اینکه سجاد از طریق مسابقات گرنداسلم هم شانس دارد شاید استرس سجاد را کمتر کند اما امیدوارم کار در همین رویداد تمام شود.

وی در پایان گفت: با توجه به حساسیت رقابت‌ها پیش‌بینی‌ سخت است چرا که همه ورزشکاران به دنبال رسیدن المپیک هستند و تلاش می‌کنند. آرمین در وزن منهای ۵۸ کیلوگرم با توجه به رنکینگ به نسبت کار راحت‌تری دارد، میرهاشم و سجاد هم نشان‌ داده‌اند که پتانسیل و توانمندی بالایی دارند و می‌توانند کسب سهمیه کنند اما باید ببینیم روز رقابت‌ها شرایط چگونه رقم می‌خورد.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::