شما اینجا هستید

اخبار برتر » علی حاجی پور: کسب سهمیه المپیک در گرو شجاعت و جسارت ملی پوشان است

Rate this post

علی حاجی پور دارنده مدال نقره بازی‌های آسیایی سال ۱۹۸۶ در گفتگو اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری تکواندو پلاس در خصوص این رقابت‌ها گفت: آخرین مرحله از رقابت‌های گرندپری روز ۱۶ و ۱۷ آذرماه برگزار می‌شود که در واقع آخرین فرصت کسب سهمیه از طریق رنکینگ سیستم است و ملی‌پوشان راه یافته به فینال گرندپری با شجاعت و جسارت بیشتر حتما می‌توانند سه سهمیه المپیک را کسب کنند.

وی ادامه داد: تکواندوکاران تمرینات متمرکز و خوبی را پشت سر گذاشتند و از نظر روانی نیز به آمادگی لازم رسیده‌اند. همچنین استاد عسکری سرمربی توانمندی هستند و در این مدت زحمات بسیاری کشیده‌اند. ملی‌پوشان راه یافته به فینال گرندپری با شجاعت و جسارت بیشتر حتما می‌توانند سه سهمیه المپیک را کسب کنند و این مهم با دو فاکتوری که گفتم حاصل خواهد شد.

حاجی پور در خصوص فرصت بازیکنان در مسابقات قاره ای گفت: با قابلیت‌ها و توانایی هایی که بچه‌ها دارند و انگیزه‌ای که در آنها می‌بینم به نظرم کار به مسابقات قاره‌ای نمی‌رسد و در فینال گرندپری سهمیه‌ها قطعی می‌شود. نتیجه گرفتن در همین مرحله کار را برای آنها آسان می‌کند و فشار و استرس کمتری را تحمل می‌کنند. انشالله هوگوپوشان تیم ملی کشورمان هر سه سهمیه را کسب می‌کنند و آنها را روی سکو المپیک خواهیم دید.

وی در پایان گفت: برای بازیکنان آرزوی موفقیت دارم و از فدراسیون برای زحماتی که برای رشد بازیکنان می‌کشند تشکر می‌کنم.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::