شما اینجا هستید
اخبار برتر » علی حاجی پور: کسب سهمیه المپیک در گرو شجاعت و جسارت ملی پوشان است

علی حاجی پور دارنده مدال نقره بازی‌های آسیایی سال ۱۹۸۶ در گفتگو اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری تکواندو پلاس در خصوص این رقابت‌ها گفت: آخرین مرحله از رقابت‌های گرندپری روز ۱۶ و ۱۷ آذرماه برگزار می‌شود که در واقع آخرین فرصت کسب سهمیه از طریق رنکینگ سیستم است و ملی‌پوشان راه یافته به فینال گرندپری با شجاعت و جسارت بیشتر حتما می‌توانند سه سهمیه المپیک را کسب کنند.

وی ادامه داد: تکواندوکاران تمرینات متمرکز و خوبی را پشت سر گذاشتند و از نظر روانی نیز به آمادگی لازم رسیده‌اند. همچنین استاد عسکری سرمربی توانمندی هستند و در این مدت زحمات بسیاری کشیده‌اند. ملی‌پوشان راه یافته به فینال گرندپری با شجاعت و جسارت بیشتر حتما می‌توانند سه سهمیه المپیک را کسب کنند و این مهم با دو فاکتوری که گفتم حاصل خواهد شد.

حاجی پور در خصوص فرصت بازیکنان در مسابقات قاره ای گفت: با قابلیت‌ها و توانایی هایی که بچه‌ها دارند و انگیزه‌ای که در آنها می‌بینم به نظرم کار به مسابقات قاره‌ای نمی‌رسد و در فینال گرندپری سهمیه‌ها قطعی می‌شود. نتیجه گرفتن در همین مرحله کار را برای آنها آسان می‌کند و فشار و استرس کمتری را تحمل می‌کنند. انشالله هوگوپوشان تیم ملی کشورمان هر سه سهمیه را کسب می‌کنند و آنها را روی سکو المپیک خواهیم دید.

وی در پایان گفت: برای بازیکنان آرزوی موفقیت دارم و از فدراسیون برای زحماتی که برای رشد بازیکنان می‌کشند تشکر می‌کنم.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::