شما اینجا هستید

اخبار برتر » میزبان مرحله بعدی گرندپری مشخص می‌شود

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس و به نقل از خبرگزاری فارس، فینال مسابقات گرندپری ۲۰۱۹ از روز پانزدهم آذرماه با حضور ۱۶ تکواندوکار برتر جهان در هر ۴ وزن المپیکی مردان و زنان و در مجموعه ورزشی دینامو مسکو آغاز می‌شود و به مدت دو روز ادامه خواهد داشت. ۱۲۸ هوگوپوش از ۴۲ کشور در آخرین مرحله از مسابقات گرندپری به مصاف هم خواهند رفت. در پایان فینال مسابقات جشن برترین‌های سال در مسکو برگزار خواهد شد که برترین مرد و زن تکواندو کار به همراه تکواندوکار جوانمرد انتخاب و معرفی خواهد شد.

این مسابقات در حالی از ۱۵ آذرماه آغاز خواهد شد که ۱۴ آذرماه یک جلسه‌ای بین اعضا هیات اجرایی در مسکو برگزار می‌شود و در این جلسه در مورد مباحث مختلف بحث و تبادل نطر خواهد شد. دو موضوع بسیار مهم در این جلسه مطرح و در مورد آن تصمیم گیری می‌شود. موضوع اول اینکه در مورد سیاست‌های ضددوپینگ هم بحث و تبادل نظر خواهد شد. نکته دوم در مورد اصول توجه و برگزاری مسابقات تکواندو در سال ۲۰۲۰ است.

با توجه به اینکه گسترش و تقویت فدراسیون جهانی از سیاست‌های اصلی رئیس فدراسیون تکواندو است. در این جلسه که ۱۴ آذرماه برگزار خواهد شد نفرات حاضر در جلسه راهکار‌های مدنظر را برای بهتر شدن شرایط تکواندو در المپیک ارائه خواهند کرد.

در حاشیه برگزاری این جلسه، کشور میزبان مرحله بعدی مسابقات گرندپری نیز مشخص و معرفی خواهد شد. البته با توجه به افزایش برگزاری مسابقات تکواندو در دنیا و گسترش این رشته، مباحثی همچون ضددوپینگ، مسائل پزشکی و کدهای اخلاقی فدراسیون جهانی مورد بازنگری قرار خواهد گرفت.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::