شما اینجا هستید

اخبار برتر » ۱۱ رقیب مردانی در مسابقات گرنداسلم تاکنون/ چین و کره‌جنوبی رقیبان خطر ساز کاپیتان

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، مسابقات گرنداسلم تکواندو از ۲۷ تا ۲۹ آذرماه در چین برگزار می‌شود جایی که میدانی حساس و سرنوشت ساز برای سجاد مردانی کاپیتان تیم‌ملی تکواندو کشورمان است و می‌تواند در آن سهمیه المپیک توکیو را کسب نماید.

مردانی در رقابت‌های گرندپری می‌توانست این سهمیه را با مدال طلا قطعی کند اما با توجه به اینکه نایب قهرمان شد باید در رقابت‌های گرنداسلم حضور پیدا کرده و صاحب مدال شود تا بتواند المپین ۲۰۲۰ باشد.

تاکنون «کیو دون این»، «سئونگ هوان لی» و «یون کیون پارک» از کره‌جنوبی، «هونگی سون»، «جیان تیان»، «ژینبو ژائو»، «یائوژی وانگ» و «ژائوژیانگ سانگ» از چین، «لوتالو محمد» و «ماهاما چو» از انگلیس و «رادیک ایسائف» از آذربایجان برای حضور ثبت نام کرده‌اند. اما مهلت ثبت نام تا امشب است و شاید حضور دیگر تکواندوکاران را نیز شاهد باشیم.

مهم ترین رقیبان کاپیتان تیم‌ملی در این میدان «کیو دون این»، «هونگی سون» و «ژائوژیانگ سانگ» هستند که می‌توانند جایگاه سجاد را به خطر بندازند.

سجاد فرصت اینکه برای دومین بار المپیکی شود را در اختیار دارد و باید تمام تلاش خود را در این میدان به کار بگیرد تا بتواند بار دیگر توانمندی خود را در میان سنگین وزن‌های جهان به نمایش بگذارد.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::