شما اینجا هستید

اخبار برتر » حسن فلاحی‌راد: نتیجه گرا نباشیم | بچه‌ها تکنیک‌های زیبایی را در میدان مبارزه به نمایش گذاشتند

Rate this post

حسن فلاحی راد مربی سابق تیم‌ملی و کارشناس تکواندو در گفتگو اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری تکواندو پلاس در خصوص رقابت‌های فینال گرندپری گفت: خدا را شکر با پایان این مسابقات موفق به کسب دو سهمیه المپیک شده‌ایم اما با توجه به شکست تکواندوکاران در لحظات پایانی مبارزه، باید به این مساله توجه زیادی شود تا بتوانند زمان باقی مانده را مدیریت کنند و نتیجه از دست ندهند؛ به نظرم سکان دار بازی‌های حساس و سخت سرمربی است و او در لحظات حساس باید به خوبی بازیکن را هدایت کند.

وی افزود: به کسب سهمیه سوم نیز نزدیک شده‌ایم و سجاد مردانی در رقابت‌های گرنداسلم حضور پیدا می‌کند. همچنین با توجه به خبر مربوط به محرومیت ورزش روسیه از حضور در بازی‌های المپیک توکیو ممکن است لارین روس حضور در المپیک را از دست بدهد که این هم برای سجاد یک شانس است مگر اینکه ورزشکاران این کشور بخواهند زیر پرچم کمیته بین المللی المپیک در این بازی‌ها به میدان بروند.

فلاحی راد افزود: بچه‌ها تکنیک‌های زیبایی را در میدان مبارزه فینال گرندپری به نمایش گذاشتند و امتیازات بالایی کسب می‌کردند اما متاسفانه در لحظات پایانی امتیازات را از دست می‌دادند. هوگوپوشان تیم ملی با آمادگی جسمی و روحی خوبی در مسابقات حضور پیدا کردند اما در رقابت‌های حساس با توجه به فشار روانی که برا آنها وارد بود نتوانستند توانمندی خود را نشان دهد.

مربی سابق تیم ملی در پایان با اشاره به رقابت‌های قهرمانی آسیا که تیم‌ملی پیش رو دارد گفت: برای پشتوانه سازی تکواندو بدون شک جوان‌گرایی بهتر است و با توجه به این مهم نباید نتیجه گرا باشیم تا با آینده نگری و شناسایی استعدادهای تازه نفس برنامه‌ریزی خوبی را برای المیپک‌های بعدی داشته باشیم.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::