شما اینجا هستید
اخبار برتر » لیگ تکواندو بانوان|فتح صدر البرز صدرنشین باقی ماند/ کن در رده دوم

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس و به نقل از سایت فدراسیون تکواندو، دیدارهای هفته هفتم تا نهم از مرحله نخست پانزدهمین دوره لیگ جوانان و بزرگسالان زنان «جام کوثر» یادواره شهید عصمت پورانوری با حضور ۱۵ تیم روز گذشته (دوشنبه – ۲۵ آذرماه) در فدراسیون تکواندو برگزار شد.

اسپریچو، فتح صدر البرز، داتیس یزد، روپایی الکترونیکی keen، شوکا لاوین مریوان، فرمانیه، لوازم خانگی کن، هیات تکواندو استان ایلام، هیات تکواندو استان مرکزی، هیات تکواندو بهار، هیات تکواندو جنوب‌شرق، هیات تکواندو شهرستان اشتهارد، هیات تکواندو شهرستان نظرآباد، هیات تکواندو ورامین و هیات تکواندو هفتگل تیم های حاضر در این دوره از رقابت ها هستند.

با پایان دیدارهای هفته نهم، هوگوپوشان فتح صدر البرز با کسب ۲۷ امتیاز صدرنشینی خود را تداوم بخشیدند، تیم لوازم خانگی کن با ۲۴ امتیاز جایگاه دومی خود را حفظ کرد و اسپریچو با ۲۱ امتیاز در رده سوم باقی ماند.

نتایج تیمی:

هفته هفتم///
تیم باشگاه ورزشی داتیس یزد – استراحت
تیم دانشگاه آزاد اسلامی ۷ – تیم هیات تکواندو استان مرکزی یک
تیم باشگاه فتح صدر البرز ( رتاآ ) ۸ – تیم هیات تکواندو هفتگل صفر
تیم هیات تکواندو استان ایلام صفر – تیم اسپریچو ۸
تیم روپایی الکترونیکی کین ۴- تیم شوکا لاوین مریوان ۴
تیم هیات تکواندو ورامین ۴ – تیم هیات تکواندو شهرستان نظرآباد ۴
تیم لوازم خانگی کن ۸ – تیم هیات تکواندو جنوب شرق صفر
تیم هیات تکواندو بهار ۳ – تیم فرمانیه ۵

بهترین ها///
بهترین سرمربی: ریحانه زین العابدینی (دانشگاه آزاد اسلامی)
فنی ترین بازیکن: طیبه پارسا (فتح صدر البرز)
بهترین سرپرست: شیرین ستوده فر (هیات تکواندو مرکزی)
بهترین داور: مریم فلاح (قزوین)

هفته هشتم///
تیم هیات تکواندو ورامین – استراحت
تیم دانشگاه آزاداسلامی ۷ – تیم هیات تکواندو بهار یک
تیم باشگاه فتح صدر البرز ( رتاآ ) ۶ – تیم اسپریچو ۲
تیم هیات تکواندو هفتگل ۳ – تیم شوکا لاوین مریوان ۵
تیم هیات تکواندو استان ایلام ۶ – تیم هیات تکواندو شهرستان نظرآباد ۲
تیم روپایی الکترونیکی کین ۵- تیم هیات تکواندو جنوب‌شرق ۳
تیم لوازم خانگی کن ۸ – تیم فرمانیه صفر
تیم باشگاه ورزشی داتیس یزد ۷ – تیم هیات تکواندو استان مرکزی یک

بهترین ها///
بهترین سرمربی: فاطمه نورملکی (فتح صدرالبرز)
فنی ترین بازیکن: زهرا پوراسماعیل (فتح صدرالبرز)
بهترین سرپرست: یسری مهربان (هیات تکواندو ایلام)
بهترین داور: مریم فلاح (قزوین)

هفته نهم///
تیم هیات تکواندو استان ایلام – استراحت
تیم دانشگاه آزاداسلامی ۲ – تیم باشگاه ورزشی داتیس یزد ۶
تیم باشگاه فتح صدر البرز ( رتاآ ) ۸ – تیم هیات تکواندو شهرستان نظرآباد صفر
تیم هیات تکواندو هفتگل ۲ – تیم هیات تکواندو جنوب شرق ۶
تیم روپایی الکترونیکی کین ۳ – تیم فرمانیه ۵
تیم هیات تکواندو ورامین ۵ – تیم هیات تکواندو استان مرکزی ۳
تیم لوازم خانگی کن ۷ – تیم هیات تکواندو بهار یک
تیم شوکا لاوین مریوان ۲ – تیم اسپریچو ۶

بهترین ها///
بهترین سرمربی: هانیه تاتی  (داتیس یزد)
فنی ترین بازیکن: نگار قدیانی (اسپریچو)
بهترین سرپرست: هیرو برایی (شوکا لاوین مریوان)
بهترین داور: مریم فلاح (قزوین)

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::