شما اینجا هستید

اخبار برتر » خلج زاده: رقابت جدی تیم‌ها در مرحله دوم آغاز می‌شود|باید دید مدعیان چگونه سکوها را فتح می‌کنند

Rate this post

شهره خلج زاده سرمربی تیم اسپریچودر لیگ جام کوثر در گفتگو اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری تکواندو پلاس گفت: درمرحله نخست رقابت‌های لیگ ۱۵ تیم حضور دارند که در نهایت ۱۰ تیم اول می‌توانند به مرحله پایانی راه پیدا کنند و سکونشینان دراین مرحله مشخص می‌شوند.

وی در ادامه تصریح کرد: متاسفانه تاریخ مسابقات از قبل مشخص نیست و برخی از بازیکنان همانند یلدا ولی‌نژاد در تورنمنت ها حضور دارند و بنابراین بازی‌های حساس را از دست می‌دهند که برخی نتایج را دستخوش تغییر می‌کند البته تیم اسپریچو تا الان تمام رقابت‌ها را پیروز شده و تنها در یک بازی برابر تیم فتح صدر البرز شکست خورد.

خلج زاده افزود: رقابت‌های جدی میان تیم‌ها در مرحله دوم لیگ آغاز می‌شود و ۱۰ تیم به مرحله پایانی راه پیدا می‌کنند و باید دید مدعیان چگونه سکوها را فتح می‌کنند و به هدف خود می‌رسند.

وی اظهار داشت: تیم‌ها قدرتمند ظاهر شده‌اند و بازیکنان خوب در همه تیم‌ها پخش شده‌اند؛ امیدوارم هرتیم و بازیکنی به اندازه غیرت و تلاشی که به خرج میدهند نتیجه دلخواه خود را کسب کنند.

سرمربی تیم اسپریچو در خصوص وضعیت تیم در رقابت با فتح صدر البرز توضیح داد: یلدا ولی نژاد را در این مسابقه نداشتیم و متاسفانه در وزن دو و سه کمی ضعف داریم، همچنین بازیکن وزن سه تیم آسیب دیده است اما خدا را شکر در وزن چهار نرگس میر نورالهی پیروز شد، در وزن پنجم هانیه متاسفانه از لحاظ روحی حال مناسبی نداشت و نتیجه را واگذار کرد.

خلج زاده ادامه داد: در وزن ششم بازیکن نداشتیم و هوگوپوش وزن هفت ما نیز وزن کم کرده بود تا در این وزن به شیاپ چانگ برود. در وزن هفتم هم اکرم خدابنده را داشتیم و با توجه به تصاویری که موجود است در برابر ملیکا میرحسینی مشت‌هایی که به بازو او می‌خورد امتیاز ثبت می‌شد ومتاسفانه نتیجه نگرفت. در وزن هشتم هم دچار حاشیه و جو‌هایی شدیم که منجر به اختلاف امتیاز و واگذاری نتیجه شد.

وی در پایان گفت: انشالله برنامه هایی که برای مرحله دوم داریم را اجرایی خواهیم کرد و به نتیجه خوبی خواهیم رسید.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::