شما اینجا هستید

اخبار برتر » حواشی هفته هشتم لیگ برتر تکواندو| تقدیر ورامینی‌ها از حسینی و حضور تونسی‌ها

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس و به نقل از خبرگزاری تسنیم؛ هفته‌های هشتم و نهم هجدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر تکواندو(جام خلیج فارس) روز گذشته برگزار و شهرداری ورامین به عنوان قهرمان نیم فصل معرفی شد.

در حساس‌ترین رقابت‌های هفته هشتم، تیم‌های شهرداری ورامین- لوازم خانگی کن، دانشگاه آزاد- پاس قوامین و صنعت مس‌ کرمان – فرمانیه به صورت همزمان به رقابت پرداختند که حواشی آن به شرح زیر است:

*مسابقات هفته هشتم در سه شیاپ‌چانگ برگزار شد.

*فریبرز عسکری، سرمربی تیم ملی تکواندو که روز گذشته از رقابت‌های گرنداسلم به تهران بازگشت از ساعات ابتدایی در خانه تکواندو حاضر شد و به تماشای رقابت‌ها پرداخت.

*یوسف کرمی کاپیتان سابق تیم ملی تکواندو، مرتضی کریمی مدیر فنی تیم کن، اصغر رحیمی عضو کمیته فنی فدراسیون تکواندو، علی محمد بسحاق مربی تیم ملی تکواندو، فرامرز چگینی مدیرعامل باشگاه ورزشی کن، بهنام اسبقی قهرمان سابق جهان در سالن حضور دارند.

*تیم نوجوانان تونس که کمپ ده روزه‌ای را با یوسف کرمی در کرج برگزار می‌کند، برای تماشای رقابت‌های لیگ برتر تکواندو در خانه تکواندو حاضر شد.

*در ابتدای رقابت‌های لیگ برتر، مسئولان تیم شهرداری ورامین از میرهاشم حسینی ملی‌پوش این تیم که موفق به کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ شده است، تقدیر کردند.

*هادی ساعی مدیرفنی تیم فرمانیه همانند هفته گذشته در خانه تکواندو حاضر، اما به جای حضور در جایگاه VIP همراه با اعضای این تیم از روی سکوها به نظاره مسابقات نشست.

*عرفان ناظمی ملی‌پوش تیم دانشگاه آزاد در دیدار مقابل حمیدرضا بدری تکواندوکار تیم پاس قوامین عملکرد بسیار خوبی داشت و با انجام سه ضربه چرخشی ۴ امتیازی با نتیجه ۲۱ بر ۵ از سد حریف خود گذشت.

*دیدار حساس فرزان عاشورزاده از تیم کن و سروش احمدی از تیم شهرداری ورامین در وزن ۶۸ کیلوگرم یکی از حساس‌ترین و زیباترین مسابقات هفته هشتم بود که با برتری ۲۷ بر ۱۹ به سود احمدی به پایان رسید. با برتری احمدی مقابل عاشورزاده پیروزی تیم شهرداری ورامین مقابل کن قطعی شد تا شاگردان پیام خانلرخانی در آستانه قهرمانی نیم فصل قرار بگیرند.

*جدال میرهاشم حسینی تکواندوکار المپیکی شهرداری ورامین و امیرمحمد بخشی دارنده مدال نقره بازی‌های آسیایی اندونزی آخرین پیکار تیم‌های شهرداری ورامین و کن بود که با قطعی شدن پیروزی شهرداری ورامین پس از برد احمدی مقابل عاشورزاده، با تصمیم کادرفنی این تیم حسینی از مبارزه انصراف داد تا در نهایت جدال مدعیان با برتری ۵ بر ۳ شهرداری ورامین خاتمه پیدا کند.

*فرزان عاشورزاده پس از شکست مقابل سروش احمدی دقایقی با چگینی، مدیرعامل باشگاه لوازم خانگی کن و داور مسابقه به صحبت پرداخت. عاشورزاده نسبت به ضربه سر احمدی در اواخر مسابقه معترض بود و پس از اعتراض مودبانه به داور مسابقه در نهایت با او به خوش و بش پرداخت.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::