شما اینجا هستید

اخبار برتر » پوراسماعیل: تلاش می‌کنم در ترکیب تیم‌ملی قرار بگیرم|در لیگ به شکلی مبارزه می‌کنم که الگوی دامغانی نژاد بشوم

Rate this post

زهرا پوراسماعیل در گفتگو اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری تکواندو پلاس در خصوص رقابت‌های ورود به اردوی تیم ملی تکواندو گفت: مسابقات با تعداد نفرات کمی پیگیری شد اما همه آنها با تجربه بودند و همین موضوع سطح فنی مبارزات را بالا می‌برد. در اولین مبارزه استراحت داشتم اما در ادامه فاطمه کرمی از کرمانشاه را از پیش رو برداشتم. فینال هم باید بین من و زینب اسماعیلی پیگیری می‌شد اما به دلیل آسیب دیدگی انصراف داد.

وی در خصوص برنامه اش پس از حضور در اردو تیم ملی توضیح داد: هنوز اسامی نهایی نفرات اعزامی به رقابت‌های قهرمانی آسیا مشخص نشده است و در ادامه باید مسابقات انتخابی درون اردویی را پشت سر بگذاریم اما تلاش می‌کنم رضایت سرمربی تیم‌ملی را بدست آورده و در ترکیب تیم‌ملی قرار بگیرم.

پوراسماعیل در ادامه گفت: انشالله بعد از آن صد در صد توان خود را برای آمادگی بالا و کسب مدالی خوش رنگ به کار می‌گیرم. سال گذشته درمسابقات آسیایی شرکت کردم و توانستم ژنگ قهرمان المپیک را شکست دهم و از این رویداد خاطره خوبی دارم.

ملی پوش تکواندو کشورمان ادامه داد: برای اعزام دو بازیکن به مسابقات کسب سهمیه قاره‌ای انتخابی های متوالی خواهیم داشت و باید دید چه کسانی جواز حضور را کسب می‌کند اما تلاش می‌کنم تا یکی از آن دو نفر باشم.

وی افزود: مدتی است بخاطر حاشیه‌ها و مسایلی از میادین دور بوده‌ام اما در لیگ خوب ظاهر شده‌ام و رنکینگ بالایی نسبت به حریفانم دارم. همچنین با حضور در تیمی خوب، شروعی پرقدرت داشتم و قطعا با حضور در اردو و تمریناتی که زیر نظر کادرفنی توانمند پیگیری می‌شود به بالاترین سطح توانایی خود می‌رسم.

پوراسماعیل در خصوص حاشیه‌های بازی با اسپریچو گفت: شهربانو دامغانی نژاد در مصاحبه‌ای گفت من بی اخلاقم! اما تمام کسانی که مبارزه ما را دیدند و حتی تماشاچی‌های حاضر که چیزی از تکواندو نمی‌دانند می‌گویند‌ من ناجوانمردانه بازی نکردم؛ تمام صورتم کبود بود و آسیب های زیادی به خاطر مشت هایی که او میزد دیدم اما بهتر است بیشتر از این صحبتی نکنم و با سابقه و تجربه‌ام در شیاپ‌چانگ جواب حرف‌های او را بدهم. تاکنون با او ۴ بازی داشتم که در هر دیدار نیز با اختلاف او را شکست دادم و ترجیح می‌دهم حالا نیز سکوت کنم اما در لیگ به شکلی مبارزه می‌کنم که الگوی دامغانی نژاد بشوم و به نظرم با توانمندی خود را ثابت کردن خیلی بهتر از این است که پشت او صحبت کنم.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::