شما اینجا هستید

اخبار برتر » گزارش سرمربی تیم ملی تکواندو به کمیته فنی

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس و به نقل از خبرگزاری مهر، این جلسه به ریاست سید محمد پولادگر رئیس و با حضور زهرا سروی نایب رئیس فدراسیون، محمد اسماعیل آذرپاد، حسینعلی نظری، اصغر رحیمی و سیروس رضایی در حاشیه هفته پایانی رقابتهای لیگ برتر در محل فدراسیون تکواندو تشکیل شد. در جلسه نتایج تیم ملی در ۹ ماه خیر مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

فریبرز عسکری سرمربی تیم ملی نیز با حضور در این جلسه گزارشی از روند آماده سازی و نتایج کسب شده تیم ملی گزارش جامعی را ارائه نمود. گزارشی که دلایل و شرایط چگونگی رسیدن به دو سهمیه را برای اعضای کمیته فنی تشریح کرد.

در بخشی از این جلسه اعضای کمیته فنی نسبت به شرایط تیم ملی ابراز نگرانی کرده و کار ملی پوشان را برای رسیدن به مدال المپیک سخت عنوان داشته و نیاز به برنامه ریزی دقیق و تلاش بی وقفه کادر فنی و حمایت فدراسیون و اهالی این رشته عنوان داشتند.

کسب سهمیه در بخش بانوان نیز یکی دیگر از مباحث مطرح شده در این جلسه بود که زهرا سروی نایب رئیس بانوان با ارائه گزارشی از مسابقات انتخابی و شرایط ملی پوشان، برنامه کادر فنی بانوان در این زمینه را تشریح کرد که حضور در یک تورنمنت بین المللی (ترکیه) به تضویب رسید.

شایان ذکر است، فریبرز عسکری فردا چهارشنبه در یک نشست خبری به اهالی رسانه در خصوص شرایط تیم ملی گزارش ارائه خواهد داد.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::