شما اینجا هستید

اخبار برتر » شش پری: به تیم ملی فکر نمی‌کنم

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، سمانه شش‌پری در گفتگو اختصاصی با خبرگزاری صدا و سیما درباره بازگشتش به مسابقات تکواندو گفت: حدود ۶ سال بود که از تکواندو دور بودم، به صورت اتفاقی به تمرین رفتم و با نظر دوستانم و احترامی که برای کادر فنی تیم دانشگاه آزاد قائل هستم، به مسابقات برگشتم.

وی افزود: با اینکه چند سال از مسابقات دور شدم، همان ابتدای فصل نسبتا آماده بودم و با تمرینات کادر فنی تیم آماده‌تر شدم، خوشبختانه مربیان تیم دانشگاه نیز از عملکردم راضی هستند و یک هفته از مسابقات لیگ برتر نیز به عنوان فنی‌ترین بازیکن انتخاب شدم.

این تکواندوکار پیشین تیم ملی در پاسخ به این سوالی مبنی بر احتمال حضورش در تیم ملی بانوان گفت: فکر نمی‌کنم به تیم ملی برگردم، چون فعلا شرایط آن را ندارم، وضع امروز تکواندو به کلی فرق کرده است و در حد لیگ فعالیت می‌کنم، چون به عشق تکواندو به مسابقات برگشتم.

وی افزود: شرایط مسابقات، تیم‌ها و تکواندوکاران تغییر کرده است و در این مدت سعی کردم، شیوه بازی‌ام را به روز کنم، من هم از قبل با هوگو‌های الکترونیکی آشنا هستم و بازی کرده‌ام، اما به هر حال تکواندو در حال پیشرفت است و من هم باید همگام با آن و سایر تکواندوکاران باشم.

شش پری گفت: برای اینکه با تکواندو روز دنیا همسو شوم نیاز به زمان دارم و از حالا نمی‌توانم بگویم که برای تیم ملی برنامه دارم.

سمانه شش پری ملی پوش پیشین تیم تکواندو بانوان، نایب قهرمان رقابت‌های قهرمانی آسیا در سال ۲۰۱۲ به میزبانی هوشیمینه ویتنام است که بعد از کسب مدال نقره در آن دوره، از دنیای قهرمانی کناره گیری کرد. او برای بازی‌های آسیایی ۲۰۱۴ اینچئون به مسابقات تکواندو بازگشت که در آن زمان توفیقی در مدال آوری نداشت.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::