شما اینجا هستید

اخبار برتر » میرحسینی: آرزوی هر ورزشکار حضور در المپیک است |ضعف در شیاپچانگ باعث برخی مصاحبه ها می شود

Rate this post

ملیکا میرحسینی در گفتگوی اختصاصی با پایگاه خبری تکواندو پلاس در خصوص رقابت‌های ورود به اردوی تیم ملی گفت: در این رقابت‌ها در وزن هفتم دو نفر حضور داشتند چراکه بیشتر تکواندوکاران تغییر وزن داده بودند و در وزن ششم و هشتم مسابقه دادند البته پیش از این با همگی مبارزه کرده بودم.

وی در ادامه تصریح کرد: تمریناتم را به صورت مداوم بعد از مسابقات گرنداسلم چین شروع کرده بودم و هدفم موفقیت در لیگ و مسابقات انتخابی بود که خدا را شکر توانستم به اردوی تیم‌ملی راه پیدا کنم.

میرحسینی در خصوص اعزام به مسابقات سهمیه‌ای قاره ای گفت: برای حضور در مسابقات کسب سهمیه سرمربی تیم‌ملی تصمیم می‌گیرد که در کدام اوزان نماینده اعزام کند اما تلاش می‌کنم تا اگر در وزن من تصمیم به اعزام گرفتن جواز حضور را بدست آورم چراکه آرزوی هر ورزشکار حضور در المپیک است.

میرحسینی بازیکن تیم فتح صدر البرز در خصوص مصاحبه حریفش از تیم اسپریچو گفت: حواشی ایجاد شده برایم مهم نیست و فقط به اهدافم فکر می‌کنم؛ به نظرم کسی که در مبارزه ضعف داشته باشد چنین مصاحبه‌ای می‌کند حتی کادر فنی تیم به این حواشی واکنش نشان ندادند چرا که خارج از این رقابت‌ها من و اکرم خدابنده دوست هستیم و حتی بعد از مسابقه با یکدیگر صحبت کردیم.

وی در پایان تصریح کرد: موضوعی که می‌خواهم بگویم این است که من با خدابنده تنها سه بار به شیاپ چانگ رفتم. در دو مبارزه او را شکست دادم و در بازی که نتیجه را واگذار کردم به شدت آسیب دیده بودم. من در بازی لیگ هم تنها جایی که خطا گرفتم زمانی بود که پای خدابنده را گرفتم و ایشان می‌گویند چرا داور اخطار نداده است، بنابراین مصاحبه او از پایه اشتباه است. در مورد ۱۲ ضربه مشت هم تعدادی امتیاز شد و چند تایی هم به بازوی اکرم خورد و در هیچ کجای قانون فدراسیون اگر پانچ به هوگو نخورد اخطار ندارد.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::