شما اینجا هستید

اخبار برتر » احمدی: میرهاشم حقش را برای حضور در المپیک، مردانه گرفت

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، سروش احمدی در گفت‌و‌گو با خبرگزاری تسنیم، در خصوص قهرمانی شهرداری ورامین در نیم فصل نخست لیگ برتر تکواندو اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنم که نیم‌فصل نخست مسابقات را با صدرنشینی به پایان رساندیم و امیدوارم در پایان فصل نیز مقام قهرمانی را مانند سال گذشته کسب کنیم. بچه‌ها در نیم فصل نخست مسابقات فوق‌العاده بودند و در تمامی مبارزات در زمین جنگیدند. امیدوارم در نیم فصل دوم نیز شاهد تداوم غیرت و همت بچه‌ها باشیم تا در نهایت به مقام قهرمانی دست پیدا کنیم.

وی در خصوص برتری مقابل فرزان عاشورزاده در دیدار شهرداری ورامین و کن گفت: فرزان یکی از دوست‌های بسیار خوب من است و جدا از رقابت در داخل زمین با یکدیگر رفیق هستیم. مسابقه من و فرزان بازی بسیار خوبی بود و هر دو برای کسب پیروزی جنگیدیم، اما مسابقه همیشه یک برنده دارد و خدا را شکر در این مبارزه من برنده بودم. فرزان نیز در این دیدار خیلی خوب کار کرد و برای او آرزوی موفقت می‌کنم و امیدوارم در مسابقات آینده نیز دیدارهای جذابی داشته باشیم.

ملی‌پوش تکواندو ایران در خصوص تلاش خود برای کسب سهمیه میرهاشم حسینی تصریح کرد: از کسب سهمیه آرمین هادی‌پور و میرهاشم حسینی و حضور تکواندو ایران با دو نماینده در المپیک بسیار خوشحال و از عدم کسب سهمیه توسط سجاد مردانی،کاپیتان شایسته تیم کشورمان واقعا ناراحت شدم. من و میرهاشم در یک وزن بودیم و خدا را شکر می‌کنم که تلاش‌هایمان بی‌نتیجه نماند. برای ما ابتدا کسب سهمیه مهم بود و بعد به المپیک فکر می‌کردیم.

احمدی با تاکید بر کار بزرگ میرهاشم حسینی عنوان کرد: با وجود نامردی که در مسابقات جهانی انگلیس اتفاق افتاد، میرهاشم با غیرت برای کسب سهمیه المپیک جنگید و در نهایت حق خود را مردانه گرفت. تا الان دست به دست هم دادیم و به یکدیگر کمک کردیم و از این به بعد نیز همین کار را انجام خواهیم داد تا تکواندو ایران بهترین نتیجه را در توکیو کسب کند.

وی در خصوص کسب مدال در المپیک توسط حسینی و هادی‌پور یادآور شد: در این خصوص نمی‌توانم نظر بدهم، اما مطمئن باشید بچه‌ها با تمام جود تمرین می‌کنند و هر آنچه را که در توان داشته باشند را به  نمایش خواهند گذاشت. در کنار بچه‌ها، کادرفنی فوق‌العاده‌ای داریم و مطمئن باشید در میدان بزرگ المپیک، بهترین روز تکواندو ایران اتفاق خواهد افتاد.

دارنده مدال نقره جهان در پاسخ به این سوال که تا رقابت‌های المپیک در اردوها حضور خواهد داشت تا میرهاشم با بهترین شرایط به مسابقات اعزام شود، افزود: صد در صد این کار را انجام می‌دهیم. ما همه ایرانی هستیم و هر کسی که به این رقابت‌ها اعزام شود به دنبال اهتزاز پرچم ایران خواهد بود. مطمئن باشید از جان و دل مایه خواهم گذاشت تا بهترین اتفاق در المپیک بیفتد. اگر خطایی وجود دارد بهتر است در اردوها مشخص شود.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::