شما اینجا هستید

اخبار برتر » نورملکی: فتح صدر البرز به قهرمانی فکر می‌کند

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، «فاطمه نورملکی» در خصوص برگزاری دیدارهای هفته دهم و دوازدهم لیگ برتر تکواندوی زنان و رقابت نزدیک تیمش با لوازم خانگی کَن برای رسیدن به عنوان قهرمانی در گفت‌وگو با ایرنا، اظهار داشت: در این هفته، ۲ دیدار برابر تیم‌های هیات تکواندو استان مرکزی و داتیس یزد داشتیم که به بردهای خوب هشت بر صفر و ۶ بر ۲ رسیدیم.

وی افزود: اکنون با یک بازی کمتر و امتیاز مساوی نسبت به کَن و تنها به دلیل تفاضل برد انفرادی در رتبه دوم هستیم و تلاش می‌کنیم در هفته پایانی نیم فصل به صدر رسیده و قهرمان نیم فصل شویم.

این مربی موفق افزود: تمامی تیم‌ها تلاش می‌کنند با برنامه‌ریزی مناسب و تلاش مضاعف به بهترین نتایج دست یابند. همه حریفان برای ما قابل احترام هستند و می‌خواهند برای استان خود افتخارآفرینی کنند، اما تیم فتح صدر البرز به قهرمانی فکر می‌کند.

نورملکی در خصوص شرایط لیگ تکواندوی زنان، توضیح داد: نقاط ضعف و قوت در هر جایگاه و مسیری وجود دارد و این شرایط برای همه یکسان خواهد بود. باتوجه به شناخت این نقاط  رو در روی رقبا قرار می‌گیریم.

وی افزود: فدراسیون هم برای پرپایی این مسابقات از تمام ظرفیت‌ها و امکانات استفاده می‌کند و اگر ضعفی هم وجود داشته باشد، مسولان در صدد رفع آن برخواهند آمد.

سرمربی فتح صدر البرز با بیان اینکه برگزاری لیگ، قهرمانان را از لحاظ آمادگی در حد مطلوب نگه می‌دارد، عنوان کرد: بازیکنان در لیگ تجربیات خوبی کسب می‌کنند. چنانچه لیگ پویا و هدفمند باشد به طور یقین می تواند خروجی خوبی برای تیم ملی داشته باشد.

وی تاکید کرد: کادر فنی تیم ملی نسبت به شناخت افراد در لیگ می‌تواند اشرافیت مناسبی داشته باشد. لیگ می‌تواند افراد مستعد و با آتیه را شناسایی و به تیم ملی تکواندو ایران معرفی کند.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::