شما اینجا هستید

اخبار برتر » مومن زاده: آرزوی هر ورزشکاری است که میدان المپیک را تجربه کند

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، مهلا مومن زاده، عضو تیم‌ملی تکواندو بانوان درباره میزان آمادگی‌اش جهت حضور در مسابقات قهرمانی آسیا در گفتگو با خبرنگار برنا اظهار کرد: سومین روز است که اردوهای تیم‌ملی شروع شده و خوشبختانه از همان روز اول تمرینات‌مان را به صورت منظم و برنامه‌ریزی شده زیر نظر کادرفنی انجام می‌دهیم. در این مدت تمرینات‌‌ خوبی داشتیم و در ادامه نیز تلاش خواهیم کرد به آمادگی کامل برسیم.

دارنده مدال نقره مسابقات جهانی منچستر درخصوص سطح مسابقات نیز توضیح داد: طبیعتا چون رقابت‌های آسیایی قبل از انتخابی المپیک است اهمیت بالایی دارد و شرایط را برای همه دشوار می‌کند. مهمترین رقبای ما از کشورهای چین و کره جنوبی هستند که بهترین تکواندو کاران را دارند اما سعی خواهم کرد با کسب آمادگی لازم نماینده خوبی برای کشورم باشم.

مومن‌زاده در خصوص شانس حضور در رقابت‌های انتخابی المپیک ۲۰۲۰ نیز بیان کرد: این مسابقات فروردین‌ماه برگزار خواهد شد و هر کشوری فقط دو نماینده می‌تواند داشته باشد و این بستگی به نظر کادرفنی دارد که چه کسانی را اعزام کند. قطعا آرزوی هر ورزشکاری است که میدان المپیک را تجربه کند من‌هم بی شک این آرزو و هدف را دنبال خواهم کرد. امیدوارم در صورت اعزام به این مسابقات بتوانم کسب سهمیه هم کنم.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::