شما اینجا هستید

اخبار برتر » میزبانی شیراز برای مسابقات بین‌المللی تکواندو قطعی نیست| گزینه‌ها در دست بررسی است

Rate this post

علی اشرف قنبری رییس کمیته مسابقات فدراسیون تکواندو در گفت‌و‌گو اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری تکواندو پلاس در خصوص میزبان سه رقابت‌ بین‌المللی تکواندو در ایران گفت: برگزاری این مسابقات به میزبانی شهر شیراز هنوز قطعی نشده است و ما به این خاطر شیراز را اعلام کردیم که یکی از گزینه‌ها بود اما چند در خواست دیگر هم داریم که بعد از بررسی‌های لازم به صورت رسمی مشخص می‌شود.

رییس کمیته مسابقات افزود: بدون شک شهری را انتخاب می‌کنیم که بهترین شرایط را برای میزبانی داشته باشد. باید کاری کنیم تا همانند دوره گذشته بتوانیم رضایت ریاست فدراسیون جهانی و شرکت کنندگان را جلب نماییم و بهتر از دوره قبل باشیم.

قنبری در ادامه توضیح داد: با توجه به گزینه‌هایی که وجود دارد باید تصمیم گیری شود که در کدام شهر برگزار کنیم. شهرهای دیگر نیز را در دست بررسی داریم اما هنوز مکان قطعی مشخص نیست. استان‌هایی که در خواست میزبانی دارند به دنبال رایزنی با استاندار و … هستند و ما منتظر اعلام نتیجه آنها هستیم.

وی در خصوص دیگر استان‌هایی که گزینه‌هایی میزبانی هستند گفت: کیش، یزد و گیلان استان‌هایی هستند که در خواست میزبانی دارند اما تصمیم نهایی گرفته نشده است. با توجه به اینکه هنوز ثبت نام شروع نشده نمی‌توان نظر داد که کدام کشورها حضور پیدا می‌کنند اما امیدوارم همانند دوره گذشته استقبال خوبی صورت بگیرد. این رویدادها از ۲۸ فروردین تا ۴ اردیبهشت ‌سال آینده برگزار می‌شود و به نظر می‌رسد با توجه به اینکه سه رویداد متوالی است و همچنین تکواندوکاران خارجی می‌توانند با قهرمانان ایرانی مبارزه کنند استقبال خوبی را شاهد باشیم.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::