شما اینجا هستید

خبر » ساعی: همه باید برای موفقیت تکواندو تلاش کنیم
گروه : خبر , گفتگو

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس؛ «هادی ساعی» عصر امروز (چهارشنبه) پس از انتخاب به‌عنوان مدیر فنی تیم ملی تکواندو در گفت‌وگو با ایرنا، اظهار داشت: قرار شد در کنار تیم ملی باشم و کمک کنم تا این تیم در المپیک ۲۰۲۰ به موفقیت برسد.

وی افزود: همیشه اهالی تکواندو را دوست داشته‌ام و آرزویم این بوده که خانواده این رشته سربلند باشند. اکنون آمده‌ام به تیم کمک کرده و گذشته‌ها را فراموش کنیم تا خانواده تکواندو برای موفقیت دور هم جمع بشوند.

ساعی ادامه داد: قهرمانان و مربیانی که زحمت کشیده‌اند باید دست به دست هم بدهند تا این بار سنگین را بلند کنیم، چراکه شاید من به تنهایی نتوانم کاری انجام بدهم. برای موفقیت به ابزار نیاز است و حضور تک تک قهرمانان سابق تاثیرگذار است.
تکواندوکار پرافتخار ایران در بازی‌های المپیک ادامه داد: در چند هفته‌ای که مسابقات لیگ را از نزدیک تماشا کردم، بچه‌ها و بازیکنان از من خواستند تا کمک کنم. روزی خودم در این موقعیت بودم و بزرگترها به ما کمک کردند و حالا زمان این است که من و دیگران به آنان کمک کنیم.

وی در مورد ارتباطش با «فریبرز عسکری» سرمربی تیم ملی تکواندو، توضیح داد: همیشه رابطه خوبی با او داشته‌ام و با هیچ فردی در تکواندو مشکلی ندارم.

ساعی افزود: شاید اختلاف سلیقه‌ای در گذشته وجود داشت و تشخیص دادم که نباشم. اما اکنون نیاز است تا برای موفقیت، همه با هم باشیم.

وی در خصوص شرایط آرمین هادی‌پور و میرهاشم حسینی برای حضور در المپیک توکیو، توضیح داد: در المپیک کار همیشه سخت است. باید شرایط را به گونه‌ای فراهم کنیم تا روزی که بازیکنان ما به میدان می‌روند، بهترین روز ورزشی آنان باشد.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::