شما اینجا هستید

اخبار برتر » آخرین رنکینگ المپیکی تکواندوکاران در ۲۰۱۹

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، پایگاه اطلاع رسانی رسمی فدراسیون جهانی تکواندو رده بندی المپیکی تکواندوکاران را در ماه ژانویه اعلام کرد.

در این رده بندی امتیازات ماه «دسامبر» سال ۲۰۱۵ به طور کل از جدول رده‌بندی حذف و از امتیازات ماه‌های دیگر از این سال ۷۵ درصد کم شده است؛ امتیازات ۲۰۱۶، ۵۰ درصد (ماه «دسامبر» ۷۵ درصد)؛ امتیازات ۲۰۱۷، ۲۵ درصد (ماه «دسامبر» ۵۰ درصد) کاهش پیدا کرده و از امتیازات ماه «دسامبر» سال ۲۰۱۸ هم ۲۵ درصد کسر شده است. (در پایان ماه ژانویه و با اعلام رنکینگ ماه فوریه امتیازات ژانویه نیز به طور کلی حذف خواهد شد.)

در رده‌بندی اعلام شده، آرمین هادی‌پور تکواندوکار وزن ۵۸- کیلوگرم ایران با ۳۴۵/۳۴ امتیاز در رده پنجم قرار گرفت؛ فرزان عاشورزاده دیگر تکواندوکار کشورمان در این وزن با ۱۴۷/۳۰ امتیاز در رده بیست و هفتم جای گرفت.

در وزن ۶۸- کیلوگرم میرهاشم حسینی با ۳۱۴/۱۶ امتیاز در رده ششم قرار گرفت، سروش احمدی با ۲۴۰/۹۲ امتیاز جایگاه دوازدهم را به خود اختصاص داد و امیرمحمد بخشی با ۱۵۶/۱۲ امتیاز رده بیستم را به نام خود ثبت کرده است.

محمدعلی خسروی در وزن ۸۰- کیلوگرم با ۱۲۴/۳۲ امتیاز در رده سی و پنجم قرار دارد و علی اشکوریان نیز با ۱۲۰ امتیاز رده سی و ششم را به خود اختصاص داده است.

سجاد مردانی تکواندوکار وزن ۸۰+ کیلوگرم با ۲۶۴/۴۴ امتیاز جایگاه هفتمی را به خود اختصاص داده است. سعید رجبی دیگر نماینده این وزن با ۱۵۴/۶۵ امتیاز رده بیست و هفتم را در اختیار دارد.

اما در گروه بانوان ناهید کیانی در وزن ۴۹- کیلوگرم با ۱۱۴/۵۹ امتیاز رده چهل و چهارم را به نام خود ثبت کرده است. مهلا مومن‌زاده دیگر نماینده این وزن هم که در مسابقات جهانی موفق به کسب مدال نقره شد با کسب ۸۴ امتیاز در رده شصت و سوم قرار دارد.

پریسا جوادی در وزن ۵۷- کیلوگرم با کسب ۶۸/۰۵ امتیاز در رده شصت و سوم قرار گرفته است. در وزن ۶۷- کیلوگرم یلدا ولی نژاد با ۱۷۹/۸۲ امتیاز رده هفدهم را به خود اختصاص داده؛ کیمیا علیزاده دیگر نماینده این وزن با ۵۶/۰۷ امتیاز جایگاه شصت و چهار را در اختیار دارد و ملیکا میرحسینی نیز با ۴۹/۰۷ امتیاز در جایگاه هفتاد و دوم قرار دارد.

در وزن ۶۷+ کیلوگرم زهرا پوراسماعیل با ۶۸/۶۸ امتیاز رده چهل و نهم را به خود اختصاص داده، اکرم خدابنده دیگر نماینده این وزن هم با ۵۸/۲۹ امتیاز در رده پنجاه و پنجم جای دارد و کیمیا همتی دیگر نماینده ایران در این وزن با ۴۵/۰۰ امتیاز در رده شصت و هشتم قرار گرفته است.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::