شما اینجا هستید

اخبار برتر » اعلام آخرین رنکینگ پاراتکواندو در سال ۲۰۱۹

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس و به نقل از سایت فدراسیون تکواندو، فدراسیون جهانی، آخرین رنکینگ پاراتکواندوکاران در سال ۲۰۱۹ را اعلام کرد.

“مهتاب نبوی” نخستین بانوی پاراتکواندوکار کشورمان با ۱۱۰ امتیاز همچنان رده نخست وزن ۵۸- کیلوگرم (۴۱ K) را به خود اختصاص داده است.

“سعید صادقیان‌پور” در وزن ۶۱- کیلوگرم (۴۲ K) با ۲۴۱ امتیاز در رده دوم قرار دارد. “سجاد جوانبخت” در این وزن و کلاس ۴۴ با ۶۴/۲۴ امتیاز در رده دوازدهم جای گرفته است.

“محمدرضا شعبانی” در وزن ۷۵- کیلوگرم (۴۲ K) با کسب ۹۴/۴۳ رده ششم را به خود اختصاص داده است و “مهدی کردلو” دیگر نماینده این وزن با ۱۲/۴۸ در رده چهاردهم قرار دارد.

“احمد نریمانی” هوگوپوش وزن ۷۵+ کیلوگرم (۴۲ K)نیز با ۲۱۹/۸۰ امتیاز صدرنشینی خود را حفظ کرد. “مهدی بهرامی آذر” در وزن ۷۵+ کیلوگرم (K43) با ۱۲۴ امتیاز به جایگاه دومی خود تداوم بخشید.

“مهدی پوررهنما” در وزن ۷۵- کیلوگرم (۴۴ K) با ۲۰۸/۱۲ امتیاز در رده سومی قرار گرفت. “محمود جعفرزاده” نیز ۵۷/۹۰  امتیاز در رده چهاردهم جای گرفته است. “علیرضا بخت” در این وزن نیز در چهل و ششم قرار دارد.

“اصغر عزیزی” پاراتکواندوکار وزن ۷۵+ کیلوگرم (۴۴ K)با ۱۶۰/۴۸ در جایگاه چهارم جدول رده‌بندی باقی ماند. “حامد حق‌شناس” دیگر نماینده کشورمان در این وزن با ۵۵/۶۶ امتیاز رده چهاردهم را به خود اختصاص داد. “محسن عبدی” در این وزن نیز با ۹ امتیاز جایگاه سی و نهم را در اختیار دارد.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::