شما اینجا هستید

اخبار برتر » پولادگر: سردار «سلیمانی» سمبل مقاومت جامعه اسلامی است

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، سیدمحمد پولادگر در گفت‌وگو با ایرنا، اظهار داشت: سردار سلیمانی  فردی بود که بر عهد و پیمان با خداوند متعال بر اینکه تمامی روزها و سال‌های عمر شریفش را صرف مردم و برای امنیت اُمت اسلامی کند، پایدار و استوار ماند. در بزرگی و عظمت ایشان به همین بسنده کنیم که او امنیت را به فراتر از مرزهای ایران کشاند.

وی افزود: آمریکا با همه ادعای ابرقدرتی و ادعایی که در قدرتش در حوزه نظامی دارد به حقارت رسید تا این انسان بزرگ را ناجونمردانه ترور کور کند. گمان می‌کنم که سردار سلیمانی، حقارت آمریکا را هم در دوران حیاتش و هم با شهادتش، به جهانیان ثابت کرد.

رییس فدراسیون تکواندو ادامه داد: برای جامعه ورزش، سردار سلیمانی یک پهلوان ماندگار است که الهام بخش در ایجاد انگیزه برای مبارزه کردن و به‌اهترار درآوردن پرچم زیبای امت اسلامی در نقاط مختلف جهان، است.

پولادگر تصریح کرد: سمبل و الگوی جامعه اسلامی سردار سلیمانی است تا همه قهرمانان و ورزشکاران در جایگاه خود، یک سرباز و سردار وفادر به کشور و امت اسلامی باشند.

بامداد جمعه ۱۳ دی ماه سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس ایران به همراه ابومهدی مهندس از فرماندهان مقاومت پس از عمری مجاهدت در حمله پهباد آمریکایی در فرودگاه بغداد به شهادت رسید.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::