شما اینجا هستید

اخبار برتر » عسکری: حضور ساعی کمک بزرگی به تیم ملی است/ باسجاد صحبت کردم

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس؛ فریبرز عسکری در گفت‌وگو با ایرنا در خصوص انتخاب هادی ساعی به عنوان مدیر فنی تیم ملی تکواندوی مردان ایران، اظهار داشت: او چهره‌ای شناخته شده‌ در تکواندوی ایران و جهان است.

وی افزود: ساعی تجربیات ارزنده‌ای از سه مرتبه حضور در بازی‌های المپیک و کسب مدال‌های ارزشمند از این رویداد بزرگ دارد و می‌تواند کمک بزرگی برای تیم ایران باشد.

سرمربی تیم ملی تکواندوی ایران توضیح داد: در گذشته از همه عزیزانی که می‌توانند برای پیشرفت تکواندوی ایران و تیم ملی کمک کنند، خواستم که به ما یاری برسانند. خوشحالم که ساعی اختلاف سلیقه با مسوولان فدراسیون را کنار گذاشت و به جمع ما پیوست تا همه تلاش کنیم در بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو، مدال‌های خوشرنگی کسب کنیم.

وی در خصوص زمان آغاز دوباره اردوهای تیم ملی، گفت: ۲۱ دی ماه جاری مسابقات ورود به اردوی تیم ملی برگزار می‌شود و سپس از ۲۸ همین ماه، اردوها را آغاز می کنیم.

عسکری در پاسخ به این سوال که تیم ایران با ترکیب نفرات جوان و جدید در مسابقات قهرمانی آسیا شرکت می کند یا نفرات قبلی راهی این پیکارها می‌شوند؟ گفت: استعلام گرفته‌ایم تا ببینیم مسابقات دارای رنکینگ المپیک است یا خیر؟ اگر امتیاز رنکینگ داشته باشد از نفرات قبلی استفاده خواهیم کرد و در غیر اینصورت، ترکیب جدید را اعزام می کنیم.

وی در مورد شرایط «سجاد مردانی» تکواندوکار باتجربه ایران که با بدشانسی به سهمیه المپیک نرسید، اظهار داشت: با او صحبت کردم و قرار شد با قدرت در خدمت تیم ملی باشد.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::