شما اینجا هستید

اخبار برتر » مرتضی شیری به لوازم خانگی کن پیوست

Rate this post

محمدرضا زوار سرمربی تیم لوازم خانگی کن در گفتگو اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری تکواندو پلاس در خصوص پیوستن مرتضی شیری به این تیم گفت: محمد رضا اینانلو هوگوپوش وزن هشتم ما در هفته اول رقابت‌ها از ناحیه زانو دچار آسیب دیدگی شدید شد و متاسفانه نمی‌تواند در ادامه تیم را همراهی کند. برهمین اساس مرتضی شیری برای این وزن به لوازم خانگی کن پیوست.

زوار گفت: با توجه به اینکه بازیکن فنی وخوب که تحت قرارداد تیم‌های دیگر نباشد، کم داریم و در این وزن با مشکل مواجه هستیم، امیدوار بودیم بازیکنان جویای نام بیایند و وزن هشت ما را پر کنند. طی صحبتی که با مسئولین تیم شهرداری ورامین داشتیم مرتضی شیری به تیم کن منتقل شد و در فصل جدید از او استفاده می‌کنیم. امیدوارم از تجربه و توانمندی شیری که از بازیکنان با اخلاق تکواندو هستند بتوانیم به بهترین شکل بهره ببریم.

سرمربی تیم لوازم خانگی کن در مورد برنامه‌اش برای دور برگشت لیگ برتر تکواندو گفت: در این مرحله هدف و برنامه ما اعتماد به سرمایه‌های نونهالان و نوجوانان باشگاه است که تازه وارد مرحله جوانی شده‌اند. امیدوارم آنها بتوانند با شایستگی بهترین نتیجه را کسب کنند و ارائه مبارزات فنی و تماشایی آنها بتواند مهر تاییدی برای استفاده از این بازیکنان در آینده باشند.

زوار تصریح کرد: با احترامی که برای همه تیم‌ها قاﺌل هستم باید بگویم هدف ما علاوه بر بازی با کیفیت کسب جایگاهی شایسته برای لوازم خانگی کن در پایان لیگ است و این نوید را به هواداران تکواندو می‌دهم که پدیده‌های جوان و باانگیزه‌ای از تیم کن وارد اردوی تیم ملی شوند.

وی در پایان گفت: امیدوارم در دور برگشت با توجه به فشردگی بازی‌ها داوری‌های خوبی راشاهد باشیم و با تامین و اصلاح امکانات نرم افزاری و سخت افزاری داوری شاهد مبارزات جذابی در دور برگشت لیگ برتر باشیم.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::