شما اینجا هستید

اخبار برتر » اسدپور: حفظ و ارتقا سکو در مسابقات قهرمانی آسیا هدف ما است

Rate this post

فاطمه اسدپور سرمربی تیم ملی پومسه زنان کشورمان در گفتگو اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری تکواندو پلاس در خصوص رقابت‌های قهرمانی آسیا گفت: مسابقات آزاد کشوری ۱۳ دی ماه با حضور ۹۱ نفر برگزار و از میان آنها نفرات اول و دوم و ۲ بازیکن از سوی کمیته فنی انتخاب شدند و به مسابقات ورود به اردوی تیم که  ۲۴ دی انجام می‌شود، راه پیدا کردند.

وی تصریح کرد: ۱۵ نفر دیگر نیز سهمیه حضور در این مرحله از انتخابی را دارند که شامل نفرات اول و دوم قهرمانی کشوری و نفرات اول و دوم رنکینگ لیگ هستند که به علاوه مدال آوران برون مرزی سال ۲۰۱۹، روز ۲۴ دی با یکدیگر به رقابت می‌پردازند و بلافاصله بعد از مسابقات اردو آغاز می‌شود.

سرمربی تیم ملی پومسه کشورمان در خصوص زمان مشخص شدن ترکیب نهایی تیم گفت: در اولین فرصت نفرات اعزامی را معرفی می‌کنیم چراکه ۱۴ اسفندماه مسابقات قهرمانی آسیا را در پیش داریم و سعی می‌کنیم هرچه زودتر ترکیب را مشخص نماییم تا در زمان کمی که باقی مانده است بهترین نتیجه ممکن را به ثمر برسانیم.

وی درمورد هدف تیم توضیح داد: در دوره قبل این رقابت‌ها، ایران در مجموع بانوان و آقایان مقام نایب قهرمان را بدست آورد. انشالله  با پشتکار، تلاش،همت و همدلی بتوانیم سکوی خوبی کسب کنیم و در واقع حفظ و ارتقا سکو در مسابقات قهرمانی آسیا هدف ما است.

اسدپور در مورد شرکت کنندگان در رقابت ها توضیح داد: همه پومسه کار‌هایی که به این مرحله راه پیدا کردند از بازیکنان گذشته و با تجربه هستند که ممکن است رده سنی آنها تغییر کرده باشد، البته دو نفر در بخش ابداعی جدید هستند اما معمولا مسابقات بین نفراتی است که از قبل با هم رقابت داشته اند و سابقه اردونشینی دارند.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::