شما اینجا هستید
اخبار برتر » حجی‌زواره: از ورزشکارانی که به کشور دیگری رفتند چند نفر موفق بودند؟ | هر کسی که در کشور برای خودش نامی دست و پا کرده باید برای پرچم کشورش جان بدهد

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، مسعود حجی‌زواره در گفت‌وگو با خبرگزاری میزان، در خصوص اینکه دلیل مهاجرت برخی از ورزشکاران به کشورهای دیگری چیست، اظهار داشت: نمی‌دانم برخی‌ها پیش خودشان چه فکری می‌کنند. از ورزشکارانی که به کشور دیگری رفتند چند نفر موفق بودند؟ به خدا قسم آن طرف هیچ خبری نیست و عده‌ای فکر می‌کنند با بازی کردن برای کشور دیگر به نهایت آرزوی خود می رسند که برای این طرز تفکر متاسفم.

وی افزود: چند سال قبل بود که ۵ کشور مطرح در تکواندو به من پیشنهاد دادند که برای آنها مبارزه کنم اما به دلیلی اعتقادات خودم به تمام آنها پاسخ منفی دادم. ما ایرانی هستیم و باید برای پرچم کشور خودمان بجنگیم و بازی کردن برای کشور دیگر هیچ توجیهی ندارد.

قهرمان اسبق تکواندو با اشاره به اینکه نباید استعدادهای ورزش را از دست بدهیم، تصریح کرد: اگر مشکلات اقتصادی وجود دارد برای تمام مردم این شرایط به وجود آمده و مسئولان هم باید به ورزشکاران و قهرمانان کمک کنند اما هیچ یک از این موضوعات باعث نمی‌شود که کسی به فکر پناهندگی بیفتد. به نظر من هر کسی که در کشور ما برای خودش نامی دست و پا کرده باید برای پرچم کشورش جان بدهد.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::