شما اینجا هستید
اخبار برتر » نظری: از تمام توان فنی پومسه‌روها استفاده می‌کنیم / حضور پرقدرتی خواهیم داشت

حسینعلی نظری سرمربی تیم ملی پومسه در گفتگو اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری تکواندو پلاس در خصوص مسابقات انتخابی برای حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا گفت: رقابت‌های ورود به اردوی تیم ملی روز سه شنبه با حضور نفرات اول و دوم لیگ برتر، مسابقات آزاد کشوری و قهرمان کشوری و همچنین پومسه‌روهایی که در سال ۲۰۱۹ موفق به کسب مقام در مسابقات برون مرزی شده‌اند، برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته همان روز سه شنبه و بعد مشخص شدن نفرات برتر اردونشینی پومسه‌روها آغاز می‌شود. ترکیب نهایی نیز بعد از ارزیابی و جمع بندی نهایی تعیین می‌شود البته در بعضی از گروه‌های سنی همان روز انتخابی نفرات مشخص خواهند شد.

وی در مورد اهداف تیم توضیح داد: در دوره قبل مسابقات قهرمانی آسیا در مجموعه آقایان و بانوان عنوان نایب قهرمانی را کسب کردیم که سه مدال طلا و پنج برنز متعلق به آقایان و یک طلا، دو نقره و سه برنز متعلق به بانوان بود. رقابت‌های آسیایی این دوره نیز ۱۴ اسفند برگزار می‌شود و همیشه هدفمان بهترین عملکرد پومسه‌روها در میادین بین‌المللی بوده و از تمام توان فنی پومسه‌روها استفاده می‌کنیم تا حضوری پرقدرتی داشته باشیم. تیم ملی ایران همیشه شایستگی خود را نشان داده و در پنج دوره‌ی برگزاری این رقابت‌ها دو مرتبه توانسته کاپ قهرمانی را بالای سر ببرد.

نظری در مورد استفاده از بازیکنان جدید گفت: تیم پومسه در حال پوست اندازی است و در رده‌های سنی پایین‌تر دیدیم که جوانتر‌ها از قهرمانان با تجربه پیشی گرفتند و در حال حاضرحدود ۳۰ درصد نفرات جدید هستند.

وی در پایان گفت: از اهداف ما آینده نگری برای تیم‌ملی پومسه است و قطعا بازیکنان جدید، شایستگی و انگیزه لازم را برای پشتوانه بودن دارند و در همین دوره این نیز توانایی خود را به خوبی نشان داده‌اند.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::