شما اینجا هستید

اخبار برتر » ناظمی: هنوز به اهداف خود در تکواندو دست پیدا نکرده ام

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، عرفان ناظمی در خصوص آسیب دیدگی خود در گفتگو با خبرگزاری مهر اظهار داشت: در جریان مسابقات انتخابی تیم ملی که روز ۲۱ دی ماه برگزار شد، رباط پاره کردم و باید به زودی جراحی کنم. با نظر پزشکان دو هفته تمرینات توانبخشی خواهم داشت و سپس جراحی می‌کنم.

وی افزود: مدت زمان نقاهت و درمان از سوی پزشکان شش ماه بیان شده است که با وجود عضویت در تیم اعزامی به مسابقات تیمی المپیک که به صورت نمایشی برگزار می‌شود، فرصت لازم را دارم تا با سلامت کامل خود را آماده سفر به توکیو کنم. دوست دارم در بزرگترین آوردگاه ورزشی جهان حضور داشته باشم.

این عضو تیم ملی در خصوص بدشانسی خود از مسابقات جهانی تاکنون گفت: به این دست مسائل بدشانسی نمی گویم. هر چه خواست خداوند متعال باشد، مطیعم. شاید صلاح بود که با صادر نشدن روادید مسابقات جهانی و با آسیب دیدگی مسابقات قهرمانی آسیا را از دست بدهم. به هر حال ورزش قهرمانی این موارد را هم دارد. باید خود را بازیابم و با قدرت بیشتری به میدان مسابقه برگردم.

ناظمی در پایان گفت: در این مدت دریافتم که یک ورزشکار تا زمانی که داخل میدان است، مورد توجه است، ولی با یک آسیب دیدگی، خیلی زود فراموش شده و از یاد می‌رود. تازه ۲۰ سال سن دارم و مطمئن باشید که از عرفان ناظمی بیشتر از اینها خواهید شنید. هنوز به اهداف خود در تکواندو دست پیدا نکرده ام.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::